رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
  • کد خبر : ۱۳۰۱۳۰
  • چاپ خبر : آیین تجلیل از پرستاران و کادر درمان بیمارستان ولیعصر (عج) بافق +تصاویر

آیین تجلیل از پرستاران و کادر درمان بیمارستان ولیعصر (عج) بافق +تصاویر

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار؛ مراسم تجلیل از پرستاران و کادر درمان بیمارستان ولیعصر (عج) بافق در هتل علمدار برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ به همت رئیس و مدیر بیمارستان ولیعصر (عج) بافق مراسم تجلیل از پرستاران،کادر درمان و پرسنل این مجموعه درمانی در هتل علمدار برگزار و از […]

به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار؛ مراسم تجلیل از پرستاران و کادر درمان بیمارستان ولیعصر (عج) بافق در هتل علمدار برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ به همت رئیس و مدیر بیمارستان ولیعصر (عج) بافق مراسم تجلیل از پرستاران،کادر درمان و پرسنل این مجموعه درمانی در هتل علمدار برگزار و از خدمات ارزشمند آنان تقدیر شد.

ثنایی رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) در این مراسم با اشاره به تلاش خستگی‌ناپذیر پزشکان و پرستاران بیمارستان عنوان داشت: پرستاری یک هنر و تخصص کم‌نظیر است که پرستار با عشق و ایثار در این وادی تلاش می‌کند.

وی پرستاری را از مشاغلی معرفی کرد که صبوری، استقامت، عشق و ایثار لازمه‌ى آن می‌باشد و بدون این موارد معنای ندارد،افزود: پرستاران با تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی در جهت نجات انسان ها، کار بسیار عظیمی را انجام داده و با خلوص نیت به جامعه خدمت می‌کنند.

ثنایی ادامه داد: روز پرستار تجلیل از یک قشر نیست بلکه روز تجلیل از کرامت انسانی است که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به هم نوعان می بیند. پرستاری وظیفه سنگین و ارزشمندی است و پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان، همگام با سایر همکاران خود گام های ارزشمندی برمی دارند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از پرستاران نمونه کشوری،استانی و شهرستان تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده