رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۹
  • کد خبر : ۱۳۰۱۶۸
  • چاپ خبر : محورهای غیرت دینی و انتخابات در جشنواره رسانه ای ابوذر گنجانده نشده است / خروجی جشنواره رسانه  ای ابوذر باید پرورش ابوذرها باشد

محورهای غیرت دینی و انتخابات در جشنواره رسانه ای ابوذر گنجانده نشده است / خروجی جشنواره رسانه ای ابوذر باید پرورش ابوذرها باشد

حجت الاسلام و المسلمین حسینی غیرت دینی را مهمترین شاخص ابوذر عنوان کرد که در محورهای جشنواره دیده نشده،افزود: ما امسال رویداد سیاسی انتخابات را پیش رو داریم اما به این موضوع نیز پرداخته نشده و این نقص بزرگی است. به گزارش آفتاب بافق؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه بافق در آیین افتتاحیه […]

حجت الاسلام و المسلمین حسینی غیرت دینی را مهمترین شاخص ابوذر عنوان کرد که در محورهای جشنواره دیده نشده،افزود: ما امسال رویداد سیاسی انتخابات را پیش رو داریم اما به این موضوع نیز پرداخته نشده و این نقص بزرگی است.

به گزارش آفتاب بافق؛ حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه بافق در آیین افتتاحیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر شهرستان بافق بیان کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر نام زیبایی دارد اما نمی دانیم تا کنون چند ابوذر پرورش داده است. باید مهمترین خروجی این جشنواره طی 2 سال گذشته ابوذرها می بود و این یک نقص است.

وی محورهای جشنواره را خوب و کاربردی و به روز دانست و افزود: غیرت دینی مهمترین شاخص ابوذر بود اما چنین چیزی در محورها دیده نمی شود.

امام جمعه بافق ادامه داد: مهمترین دغدغه ابوذر انتخاب فرد اصلح در جامعه بود. ما امسال رویداد سیاسی انتخابات را پیش رو داریم اما در محورهای جشنواره به این موضوع پرداخته نشده و این نقص بزرگی است.

وی علت بی انگیزگی دانش آموزان برای تحصیل را غیرت دینی  عنوان کرد و اظهار داشت: این بی تفاوتی به آرمان ها،نظام و انقلاب همه به غیرت دینی و انقلابی بازمیگردد. یکی از مسائلی که ما امروز با آن مواجه هستیم کم غیرتی در مردان و زنان ما است.

حجت الاسلام حسینی با تاکید به شناخت ابوذرهای زمان،بیان کرد: باید به سراغ ابوذرهای زمان رفت، نباید تنها از ابوذرهای 14 قرن گذشته سخن گفت. مرحوم آیت الله طالقانی، آیت الله شیخ محمد تقی بافقی را ابوذر زمان دانستند، چرا ما یک جشنواره رسانه ای آیت الله محمد تقی بافقی در سطح استان یا شهرستان نداشته باشیم. باید از داشته های خود نیز استفاده کنیم.

خبر : م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده