رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
  • کد خبر : ۱۳۰۲۷۲
  • چاپ خبر : برگزاری اردوی جهادی قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی در شهرستان بافق +تصاویر

برگزاری اردوی جهادی قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی در شهرستان بافق +تصاویر

رئیس شبکه دامپزشکی بافق از برگزاری اردوی جهادی دامپزشکی در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبرداد. به گزارش آفتاب بافق؛ در آخرین روز از هفته بسیج، اردوی جهادی قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج بافق در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان با حضور مدیرکل دامپزشکی استان و جمعی از مسئولان بومی آغاز […]

رئیس شبکه دامپزشکی بافق از برگزاری اردوی جهادی دامپزشکی در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبرداد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در آخرین روز از هفته بسیج، اردوی جهادی قرارگاه محرومیت زدایی دامپزشکی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج بافق در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان با حضور مدیرکل دامپزشکی استان و جمعی از مسئولان بومی آغاز شد.

سالاری رئیس شبکه دامپزشکی بافق با اعلام این خبر اظهار داشت: برگزاری رزمایش های جهادی و ارائه خدمات رایگان به دامداران و جامعه روستایی یکی از اهداف مهم سازمان دامپزشکی به‌شمار می‌رود که در یک سال گذشته رضایتمندی دامداران را به دنبال داشته است.

وی افزود: در این زمینه روستاهای منطقه خدمات رایگانی از جمله واکسیناسیون دام سبک روستایی،واکسیناسیون آشامیدنی نیوکاسل در طیور، واکسیناسیون هاری در سگ های صاحبدار،سمپاشی بدن دام،آموزش و ترویج و ویزیت رایگان دام را دریافت می‌کنند.

سالاری هدف از برگزاری این اردو را کنترل و پیشگیری بیماری‌های مشترک بین دام و انسان، بهبود تولیدات دامی و توسعه و رشد اقتصادی در حوزه دامپروری عنوان کرد.

گفتنی است؛ غبارروبی گلزار شهدای گمنام روستای مبارکه،دیدار و تجلیل از خانواده شهید عابدی و محمد کاظمیان (همکار بازنشسته دامپزشکی) و بازدید از مناطق هدف اردوی جهادی از جمله برنامه هایی بود که با حضور مدیرکل دامپزشکی استان و جمعی از مسئولان شهرستان انجام گرفت.

خبر: م.بختیاری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده