رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
  • کد خبر : ۱۳۱۶۸
  • چاپ خبر : جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت روز قدس در بافق

جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت روز قدس در بافق

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز امام جمعه بافق در نشست برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره به تحولات منطقه و نقش نیروهای تکفیری در این تحولات اظهار کرد: نامگذاری روز قدس توسط امام راحل(ره) نشان از تدبیر، شجاعت و دوراندیشی آن پیر فرزانه بود و امام با این نامگذاری موجبات عزت اسلام […]

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز امام جمعه بافق در نشست برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره به تحولات منطقه و نقش نیروهای تکفیری در این تحولات اظهار کرد: نامگذاری روز قدس توسط امام راحل(ره) نشان از تدبیر، شجاعت و دوراندیشی آن پیر فرزانه بود و امام با این نامگذاری موجبات عزت اسلام و مسلمین و ذلت استکبار را فراهم کرد.
حجت الاسلام  والمسلمین سیدجواد سلیمانی افزود: روز قدس از جایگاه ویژه ای در جهان اسلام برخوردار است که در اثر آگاهی بخشی معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری به یک مسئله بین المللی تبدیل شده است.
وی عنوان کرد: مسئولان و برگزارکنندگان مراسم راهپیمایی روز قدس، برای هرچه بهتر برپا شدن این مراسم در شهرستان بافق برنامه ریزی کنند.
فرماندار بافق نیز در این جلسه با اشاره به تحولات اخیر منطقه گفت: یوم الله قدس از جمله تحولات استثنایی و تاریخی نشأت گرفته از خیزش های اسلامی–مردمی و ضد استکباری منطقه خاورمیانه محسوب می شود که از حساسیت ویژه ای برخوردار است.
سید مهدی طلایی مقدم هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن روز جهانی قدس عنوان کرد و افزود: مردم شهرستان بافق با حضور هرچه باشکوه تر در تظاهرات ضد استکباری، برای عدالت خواهی و ظلم ستیزی و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و انسان های خداجو و آزادی خواه و برای رهایی قدس شریف انزجار خود را مانند گذشته و پرشورتر از سنوات قبل از رژیم صهیونیستی به جهانیان نشان خواهند داد.
مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی بافق نیز با بیان پیشنهادات و طرح های مربوط به برگزاری هرچه باشکوه تر روز جهانی قدس، گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری، توزیع بروشور و ویژه نامه و پوستر، تشکل های دانش آموزی و به آتش کشیدن آن، و… از مهمترین برنامه های روز جهانی قدس در بافق است.
سیدعلیرضا سلیمانی عنوان کرد: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بافق ساعت 12 از بلوار امام خمینی (ره) با شرکت مردم همیشه در صحنه بافق به طرف مسجد جامع این شهرستان برگزار می شود.

 

4

3

6

5

1

2

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده