رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۳
  • کد خبر : ۱۳۲۴۷۴
  • چاپ خبر : مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بافق +تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی بافق +تصاویر

آئین تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بافق صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی بافق با حضور سردار بهدانی فرد فرماندهی فراجا استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه بافق،دهقان فرماندار و […]

آئین تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی بافق صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق، مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی بافق با حضور سردار بهدانی فرد فرماندهی فراجا استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه بافق،دهقان فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان،نیروهای نظامی و انتظامی در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

امام جمعه بافق در این مراسم با تاکید بر اهمیت امنیت در کشور گفت: اگر امنیت نباشد، تمام امکانات مادی هم باشد، فایده ای ندارد و امنیت و آرامش را پرسنل خدوم نیروی انتظامی به مردم هدیه می‌دهند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان اینکه نیروی امنیتی و انتظامی از امنیت و آرامش خود می گذرد تا به دیگران امنیت بدهند و این مصداق بارز ایثار و از خودگذشتگی است،افزود: از نزدیک دغدغه ها و تلاش‌ها و خستگی ناپذیری های سرهنگ طولابی نژاد را شاهد بودیم و اکنون نیز هرجایی از این کشور خدمت کنند، خدمت به خدا است.

فرماندار بافق نیز ضمن تشکر از تلاش ها و خدمات ارزنده سرهنگ طولابی نژاد بیان کرد: وی در کنار اقتدار، با برخورد مهربانانه با مردم و شهروندان مصداق بارزی از قانون گرایی و نظم را نشان داد.کارکنان امنیتی و انتظامی شهرستان امنیت را در شرایط پایداری فراهم کردند.

در این مراسم از زحمات سرهنگ طولابی نژاد تقدیر و سرهنگ یاوری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بافق منصوب شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده