رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۵
  • کد خبر : ۱۸۲۲
  • چاپ خبر : بازديد رئيس نمايندگي وزارت امور خارجه از شهرستان بافق

بازديد رئيس نمايندگي وزارت امور خارجه از شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ "محمد رضا کرمانشاهي" رئيس نمايندگي وزارت امور خارجه در استان يزد به همراه "سيد مهدي طلايي مقدم" فرماندار بافق و تني چند از کارشناسان استان و شهرستان به منظور بررسي ظرفيتها و پتانسيل هاي موجود شهرستان در خصوص جذب سرمايه گذار و توسعه صادرات بازديد و از ويژگي […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ "محمد رضا کرمانشاهي" رئيس نمايندگي وزارت امور خارجه در استان يزد به همراه "سيد مهدي طلايي مقدم" فرماندار بافق و تني چند از کارشناسان استان و شهرستان به منظور بررسي ظرفيتها و پتانسيل هاي موجود شهرستان در خصوص جذب سرمايه گذار و توسعه صادرات بازديد و از ويژگي هاي خاص شهرستان از جمله وجود معادن غني آهن ، سرب و روي و فسفات ، اماکن و بناهاي تاريخي و گردشگري ، توسعه صنايع جوار معدني ، ريلي و کشاورزي مطلع شد .

محمد رضا کرمانشاهي در حاشيه اين بازديد اظهار داشت : ظرفيت‌هاي معدني ، علمي و فرهنگي بسيار خوبي در عرصه ها و حوزه هاي مختلف وجود دارند كه بسياري از آنها ناشناخته هستند و بايد مورد توجه قرار گيرند.

رئيس نمايندگي وزارت امور خارجه در استان يزد افزود: استفاده از ظرفيت ها و توانمندي هاي شهرستان بافق زمينه ی افزايش سطح مناسبات اقتصادي و استحكام روابط را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار بافق در اين بازديد با اشاره به ظرفيتها و پتانسيل هاي موجود شهرستان بافق گفت: بافق با توجه وجود معادن غني آهن در منطقه يک سوم ذخاير سنگ آهن کشور را در بلوک خود جاي داده است که با وجود اين ذخاير شهرستان بافق درآينده به عنوان يک قطب صنعتي در استان نمود خواهد کرد.

سيد مهدي طلايي مقدم به توسعه حوزه کشاورزي و آبزي پروري در بافق اشاره کردو اظهار داشت : در بخش شيلات و آبزي پروري شاهد رشد و توسعه پرورش ماهيان آب شور ، تيلاپيا و خاويار هستيم.

توسعه امور زيربنايي و زيرساختي ، صنايع جوار معدني و فولادي و جوار ريلي از ديگر مواردي بود که فرماندار بافق در اين بازديد بازگو کرد.

New3729 New3742 New3745 New3762

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده