رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۵
  • کد خبر : ۱۹۱
  • چاپ خبر : تخصيص اعتبار يک ميليارد ريالي براي محوطه سازي مدارس بافق

تخصيص اعتبار يک ميليارد ريالي براي محوطه سازي مدارس بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ در آستانه بازگشايي مدارس فرماندار بافق به اتفاق رئيس آموزش و پرورش و سایر مسوولان شهرستان از از مدرسه شهيد چمران بازديد کردند. “سيد مهدي طلايي مقدم” با اشاره به اينکه رفاه حال دانش آموزان نقش مهمي در شکوفايي استعدادهاي دانش آموزان مي باشد از سوي فرمانداري مبلغ […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ در آستانه بازگشايي مدارس فرماندار بافق به اتفاق رئيس آموزش و پرورش و سایر مسوولان شهرستان از از مدرسه شهيد چمران بازديد کردند.

“سيد مهدي طلايي مقدم” با اشاره به اينکه رفاه حال دانش آموزان نقش مهمي در شکوفايي استعدادهاي دانش آموزان مي باشد از سوي فرمانداري مبلغ يک ميليارد ريال بابت مرمت و بهسازي محوطه مدارس شهرستان بافق در نظر گرفته شد که اميدواريم با همت آموزش و پرورش و ساير دستگاههاي اجرايي شهرستان شاهد رشد و شکوفايي بيش از پيش دانش آموزان بافقي در عرصع علم و دانش باشيم.

فرماندار بافق خاطر نشان کرد: سال گذشته به همت شرکت سنگ آهن مرکزي صندلي هاي نو و طبي جايگزين ميز و صندلي هاي فرسوده مدارس شهرستان شدند امسال هم برنامه داريم تحولاتي در مدارس شهرستان صورت گيرد.

در اين بازديد، فرماندار بافق با اختصاص مبلغ 50 ميليون ريال براي هوشمند سازي يکي از کلاسهاي اين آموزشگاه موافقت کرد.

گفتني است آموزشگاه پسرانه شهيد چمران در سال 61 با 12 کلاس مورد بهره برداري قرار گرفته است.

New0156 New0150 New0160 New0162

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده