رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  • کد خبر : ۲۰۶۷۱
  • چاپ خبر : حذف يکصدکيلومتري مسير بيماران با افتتاح بخش ICU در بيمارستان بافق

حذف يکصدکيلومتري مسير بيماران با افتتاح بخش ICU در بيمارستان بافق

به گزارش آفتاب بافق؛ عليمحمد افشاري در حاشيه افتتاح بخش ICU بيمارستان بافق اظهار داشت: اين بخش با هزينه اي بالغ بر سه ميليارد و 400 ميليون ريال با مشارکت وزارت بهداشت و بيمارستان ولي عصر(عج) در مجاورت اين بيمارستان به بهره برداري رسيد. رئيس بيمارستان ولي عصر بافق گفت: اين بخش داراي سه تخت […]

20161205102115051به گزارش آفتاب بافق؛ عليمحمد افشاري در حاشيه افتتاح بخش ICU بيمارستان بافق اظهار داشت: اين بخش با هزينه اي بالغ بر سه ميليارد و 400 ميليون ريال با مشارکت وزارت بهداشت و بيمارستان ولي عصر(عج) در مجاورت اين بيمارستان به بهره برداري رسيد.
رئيس بيمارستان ولي عصر بافق گفت: اين بخش داراي سه تخت است که با هشت پرستار و 2 نفر نيروي مرتبط، به بيماران خدمات ارائه مي کنند.

وي افزود: قبل از راه اندازي اين بخش، بيماران و همراهان آنها بناچار مسافت يکصد کيلومتري بافق- يزد و بالعکس را طي کنند که اين امر هم اتلاف وقت بود و هم هزينه اضافه بر مردم اين شهرستان تحميل مي کرد.

دکتر افشاري ادامه داد: با راه اندازي بخش ICU بيمارستان ولي عصر،علاوه بر شهروندان بافقي بيماران شهرستانهاي بهاباد و کوهبنان کرمان نيز مي توانند از خدمات ابن بخش بهره مند شوند.

منبع: یزد آنلاین

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده