رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴
  • کد خبر : ۲۱۰۷۱
  • چاپ خبر : نشست خبری استاندار یزد با اصحاب رسانه بافق

نشست خبری استاندار یزد با اصحاب رسانه بافق

استاندار یزد در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق به سوالات آنان پاسخ داد. به گزارش آفتاب بافق؛ استاندار در سفر یکروزه خود به بافق پس از نشست با اعضای شورای اسلامی شهر بافق، با خبرنگاران به گفتگو نشست و به سئوالات آنان پاسخ داد. در ابتداء یکی از خبرنگاران هدف از سفر […]

استاندار یزد در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق به سوالات آنان پاسخ داد.

photo_2016-12-14_17-38-06

به گزارش آفتاب بافق؛ استاندار در سفر یکروزه خود به بافق پس از نشست با اعضای شورای اسلامی شهر بافق، با خبرنگاران به گفتگو نشست و به سئوالات آنان پاسخ داد.

در ابتداء یکی از خبرنگاران هدف از سفر استاندار به شهرستان بافق را جویا شد که میرمحمدی در پاسخ گفت: با دعوت امام جمعه محترم شهرستان بافق مبنی بر حضور در مراسم جشن ولادت امامزاده عبدالله (ع) و همچنین در رابطه با قولی که به مردم بافق در مورد پیگیری جاده داده بودم به این شهرستان سفر کردم.

میرمحمدی همچنین نشست با اعضای شورای شهر بنا به درخواست سرپرست فرمانداری بافق را یکی از دلایل حضور خود در بافق عنوان کرد.

خبرنگاران مهمترین معضل بافق را جاده دانستند که استاندار اظهار داشت: عملیات خاکریزی و آسفالت و زیرسازی باید با سرعت بیشتری انجام گیرد و پیمانکاران باید امکانات  خود را مجهز کنند.

استاندار افزود: از نظر مالی مشکلی نیست و نقشه های راه توسط مهندس سید حسینی آماده شده و از این نظر نیز مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: مقدار مصرف آسفالت را از روزانه 200 تن به روزانه 390 تن افزایش دادیم و سعی بر آن است که این مقدار به 500 تن در روز برسد.

میرمحمدی بیان داشت: با توجه به سردی هوا امیدواریم پیمانکار بتواند تا پایان سال کار خود را به پایان برساند و جاده را به مردم تحویل دهد.

استاندار در پاسخ به یکی از خبرنگاران در مورد مرز جغرافیایی گفت: ما مجری قانون و تابع مقرراتی هستیم که هئیت وزیران مصوب کرده اند و هرگز براساس سلیقه عمل نمی کنیم چرا که مردم و شورا نظر می دهند و در نهایت مجلس و دولت تصمیم گیری می کنند.

میرمحمدی در پاسخ به زمان اتمام جاده نوق نیز بیان داشت: این جاده تا جایی که در مرز جغرافیایی استان یزد می باشد مشکلی ندارد مابقی نیز با رایزنی های فرماندار بافق  با فرماندار رفسنجان وی قول مساعدت و همکاری داده است.

استاندار یزد در مورد پرورش ماهی تیلاپیا اظهار داشت: شهرستان بافق پایلوت پرورش ماهی است و لازم است متقاضی درخواست کند و حوضچه اضافه شود تا ماهی ها پرورش یابند.

میرمحمدی در مورد انتخاب فرماندار غیر بومی نیز تصریح کرد: ما برای انتخاب بحث بومی و غیر بومی نداریم و فرماندار شخصی توانمند، شجاعت و ریسک پذیر است و مردم داری جزو سوابق کاری اوست.

وی در ادامه سخنان طلایی مقدم پیرامون عدم پیشرفت جاده و راهکار آن را احساسی دانست و بیان داشت: طلایی مقدم علیرغم اینکه که مدیری توانمند است با فکر و اندیشه عمل نکرد و این سخنان را از روی احساسات گفت.

استاندار در مورد پروژه گازرسانی نیز عنوان کرد: در امر گاز رسانی بافق همزمان 4 شرکت در حال انجام کار هستند و تاکنون بالغ بر 130 میلیارد تومان در پروژه گاز رسانی در استان هزینه شده است.

میرمحمدی در پاسخ به خبرنگاری که احساسش را در قبال تصادفات جاده بافق  جویا شد اظهارداشت: هر حادثه ای ناراحت کننده است نه تنها در جاده بافق بلکه در تمامی جاده های کشور.

وی در پاسخی که از وی در مورد عملکرد طلایی مقدم پرسیده شد عنوان کرد: فرمانداران منتخب چه طلایی مقدم و چه زاده رحمانی بسیار قوی بوده و تلاشهای بسیاری داشته اند.

میرمحمدی در ادامه در جواب خبرنگاری که نبود متخصص در بافق و پلی کلینک تامین اجتماعی دربافق را از مشکلات این شهرستان دانست گفت : یک مدیر؛ یک پزشک، یک متخصص، یک سرمایه گذار باید در یک شهر احساس امنیت کند و این آرامش را رسانه ها و فضاهای مجازی ایجاد می کنند.

وی حضور کارگران بومی را وجود انگیزه دانست و افزود این انگیزه باعث می شود که غیربومی از بیرون وارد شود.

و در پایان به سوال خبرنگاری مبنی بر دیر پرداخت کردن حقوق کارکنان و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: سنگ آهن باید هزینه زیر ساخت پرداخت کند، قیمت جهانی سنگ رو به کاهش بود که چند صباحی بهتر شده است یک مجموع باید سرمایه گذاری در کارخانه های جوار معدنی داشته باشد و پرداخت بدهی مالیاتی دست بهم می دهد که حقوق دیر پرداخت شود.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده