رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
  • کد خبر : ۲۱۵۲۵
  • چاپ خبر : نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سالگرد نهم دیماه

نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سالگرد نهم دیماه

نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت نهم دیماه و سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان یزد در دفتر امام جمعه بافق برگزارشد. به گزارش آفتاب بافق؛  نشست هماهنگی برنامه های نهم دیماه بنا به دعوت مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق و با حضور سرپرست فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی  شهرستان برگزار شد. […]

نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت نهم دیماه و سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان یزد در دفتر امام جمعه بافق برگزارشد.

به گزارش آفتاب بافق؛  نشست هماهنگی برنامه های نهم دیماه بنا به دعوت مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق و با حضور سرپرست فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی  شهرستان برگزار شد.

“حجت الاسلام سلیمانی” با  گرامیداشت ایام الله نهم دی ماه اظهار کرد: بصیرت و آگاهی مردم در این روز باعث شد حماسه ای باشکوه ایجاد شود که وحدت و بصیرت را به ارمغان آورد.

وی با بیان اهمیت  بزرگداشت این حماسه ماندگار و تأثیرگذار در تاریخ انقلاب اسلامی، گفت: آنچه مورد تأکید است درس ها و پیامدهای حماسه نهم دی می باشد که با توجه به نیازهای امروز جامعه اسلامی باید تبیین شود.

سرپرست فرمانداری بافق نیز ضمن اعلام آمادگي در جهت كمك به برگزاري اين مناسبت مهم گفت: امیدواریم حوادث سال 88 هیچ زمان تکرار نشود و خداوند همیشه به برندگان و بازندگان انتخابات این ظرفیت را عطا کند که هیچ وقت منافع ملی را فدای اهداف شخصی نکنند و همه در خط ولایت گام بردارند.

سید علی رضا سلیمانی نیز در سخنان کوتاهی بیان داشت: وی در ابتداء از همکاری رئیس سابق اداره اوقاف و امورخیریه ، مدیر سابق روابط عمومی شرکت سنگ آهن و سرپرست سابق اداره ورزش جوانان که سال گذشته در جمع بودند و امروز تشریف ندارند و مسئولان جدید این ارگانها  در جلسه تقدیر و تشکر کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درادامه ازمرحوم محمود ابراهیم زاده یاد کرد و گفت : وی سالهای متمادی با شورا همکاری داشته است.

وی گفت: سخنران این مراسم حجت الاسلام “آیت اللهی” امام جمعه موقت یزد و استاد حوزه علمیه یزد می باشند.

سلیمانی در ادامه زمان برگزاری مراسم را “پنج شنبه 9 دیماه بعد از نماز مغرب و عشاء” اعلام کرد و خواستار اطلاع رسانی از ارگانها شد.

وی از خبرگزاری سیما، سایتها و هفته نامه های شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این نشست مسئولان شهرستان برنامه های اداره متبوعه خود را اعلام کردند.

photo_2016-12-25_14-31-25

photo_2016-12-25_14-31-37

photo_2016-12-25_14-31-33

photo_2016-12-25_14-31-29

photo_2016-12-25_14-31-19

photo_2016-12-25_14-31-42

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده