رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
  • کد خبر : ۲۱۷۶۸
  • چاپ خبر : جایگاه ورزش بافق در شان مردم این شهر نیست
سرپرست ورزش و جوانان بافق:

جایگاه ورزش بافق در شان مردم این شهر نیست

رضا نارگانی در دیدارمدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق گفت: جایگاه ورزش بافق در شان مردم این شهر نیست با تلاش و همکاری، باید بافق رادر ورزش به جایگاه واقعی خود برسانیم. به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره باشگاه سنگ آهن با حضور در […]

photo_2016-12-31_19-21-25

رضا نارگانی در دیدارمدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق گفت: جایگاه ورزش بافق در شان مردم این شهر نیست با تلاش و همکاری، باید بافق رادر ورزش به جایگاه واقعی خود برسانیم.

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره باشگاه سنگ آهن با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با سرپرست جدید این اداره دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتداء، مدیرعامل باشگاه سنگ آهن ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجدانه سرکار خانم ایزدیان در امر ورزش بافق گفت: خانم ایزدیان در ورزش بافق بخصوص ورزش بانوان زحمت بسیار کشیده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

کاظمی در ادامه افزود: باشگاه سنگ آهن در تمام مراحل در امر ورزش همراه و همگام با ورزش شهرستان خواهد بود و تا توانسته ورزشهای وابسته را زیر مجموعه شهرستان کند اما تیمها را تنها نگذاشته است. از روزی که تیم های شهرستان توجه شده است، تیمهای مانندانصار و شهدای بافق، و تیم لیگ برتری هندبال توسعه و عمران پتانسیلهای خود را نشان داده اند.

در ادامه رئیس هیات مدیره باشگاه با تبریک انتصاب رضا نارگانی به سرپرست اداره ورزش و جوانان، سیاست باشگاه را سوق دادن ورزش بافق به سمت هیات ورزش های مربوطه دانست و گفت: باید وابستگی اداره ورزش و جوانان به باشگاه آهن کمتر شود و از پتانسیل های خود شهرستان استفاده شود.

طلایی در ادامه آمادگی خود را نسبت به هرگونه همکاری با اداره ورزش و جوانان اعلام کرد و خواستار تعامل در ورزش های همگانی شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره اظهار داشت: نگاه مدیرعامل شرکت و اعضای هیات مدیره و باشگاه نگاه مثبتی است و آنها همیشه حامی ورزش شهرستان بوده، هستند و خواهند بود.

نارگانی افزود: امروز شهرستان بافق به نوعی از لحاظ استعداد هیچ مشکلی ندارد. با حمایت فرزندان، این شهرستان در سطح بین الملل میدرخشند که خانمها فلاح و رمضانپور در رشته تیر و کمان حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

وی بیان کرد: جایگاه بافق در ورزش در خور شان این مردم نیست اگر همانند مسئله گازو برق و آب و… به فکر ورزش نیز باشیم شک نکنیم که ورزش بافق به جایگاه خود می رسد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان در پایان یادآور شد: امروز با همدلی و اتحاد ورزش بافق رشد خواهد کرد و آموزش و پرورش معدن استعداد است.

رضا نارگانی تصریح کرد: با همکاری و همدلی با باشگاه و مجموعه شرکت به اهداف عالیه خواهیم رسید.

سید علیرضا حسینی و سید علی میرطاهری از اعضای هئیت مدیره باشگاه نیز به نوبه خود حضور رئیس جدید اداره ورزش و جوانان را تبریک گفته و همکاری با ایشان را اعلام کردند.

photo_2016-12-31_19-20-58

photo_2016-12-31_19-21-18

photo_2016-12-31_19-21-21

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “جایگاه ورزش بافق در شان مردم این شهر نیست”

  • با سلام.جدا به نکته ی خوبی اشاره کردین.متاسفانه برای ورزش شهرمون تلاش زیادی نمیشه.حتی بعضی مربیان دلسوز که میخوان واسه کودکان و نوجوانان ما تلاش کنن رو حتی همراهی نمیکنن و دلسرد میکنن.همیشه با کمبود شدید امکانات رو به رو هستیم.خیلی از ورزش ها رو ما حتی تو شهرمون نداریم.بچه هامون همش باید از این شاخه به اون شاخه بپرن.یه مربی از یزد میارین یک سال کار میکنه ساپورت نمیشه دیگه نمیاد…..!!!یه تعدادی از مسئولین هم هستن موقع بازدید وعده وعید زیاد میدن اما بعدا عملی نمیکنن!!طرف حتی یه دفترچه یادداشت ور نمیداره وسایلو یادداشت کنه ببین فلان باشکاه یا فلان ورزش چیا لازم داره!واقعا بعضی وسایل هزینه های ناچیزی داره اما تو پیشرفت اون ورزش تاثیر گزاره….مسابقات ورزشی خیلی کم برگزار میشه!ورزشکارا با مسابقه و هدایا هست که انگیزه پیدا میکنن و به درجات بالاتر میرن…امیدوارم آقای نارگانی تمام سعی و تلاششون رو برای ورزش شهرمون …کودکانمون…نوجوانان…و جوانان…آینده سازان شهرمون بکنن. با تشکر

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده