رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
  • کد خبر : ۲۱۷۹۳
  • چاپ خبر : برد خانگی “شهدای بافق” و تساوی بیرون ازخانه “محبان انصار”
فوتبال لیگ برتر استان یزد؛

برد خانگی “شهدای بافق” و تساوی بیرون ازخانه “محبان انصار”

دو تیم بافقی یکی در بازی خانگی برد و دیگری در زمین خاتم مساوی کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ در ادامه مسابقات لیگ برتر استان یزد دو تیم صدر جدولی بافقی امروز به مصاف حریفان خود رفتند. شاگردان جعفر کوشکی که در صدر جدول قرار دارند و تاکنون هیچ بازی را نه مساوی و نه […]

A soccer ball is seen on the pitch during the group B match between Poland and Croatia in Klagenfurt, Austria, Monday, June 16, 2008, at the Euro 2008 European Soccer Championships in Austria and Switzerland. (AP Photo/Jon Super)

دو تیم بافقی یکی در بازی خانگی برد و دیگری در زمین خاتم مساوی کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ در ادامه مسابقات لیگ برتر استان یزد دو تیم صدر جدولی بافقی امروز به مصاف حریفان خود رفتند.

شاگردان جعفر کوشکی که در صدر جدول قرار دارند و تاکنون هیچ بازی را نه مساوی و نه واگذار کرده اند در یک بازی سخت و نفس گیر در مقابل آریایزد  توانستند با استفاده از پوئن میزبانی حریف قدر خود را با نتیجه یک بر صفر شکست دهند و با 39 امتیاز در صدر جدول جا خوش کنند.

دیگر تیم بافقی در بازی با تیم خاتم و در یک بازی خشن توانست بازی را مساوی به پایان برساند و یک امتیاز در کوله امتیازات خود اندوخته کند.

مجید رنجبر از بازی بازیکنان راضی بود و گفت: ما از شانس بد خود سه بازی در بیرون از خانه داریم و همین موضوع باعث خستگی بازیکنان ما شده است ولی در کل از بازی بازیکنان خود راضی هستم.

تیم انصاربا این بازی جای دومی خود را به حریف اشکذری داد و با 32 امتیاز سوم جدول لیگ برتر استان یزد می باشد.

انتهای پیام/ ج. برزگری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده