رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : ۲۲۲۲۸
  • چاپ خبر : قدردانی از حضور پرشور مردم بافق در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

قدردانی از حضور پرشور مردم بافق در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی، از حضور پرشور مردم در مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بافق  قدردانی کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ سید علیرضا سلیمانی؛ در پیامی از حضور پرشور مردم بافق در مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی كرد. متن پیام به شرح ذیر […]

photo_2017-01-12_10-13-25

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی، از حضور پرشور مردم در مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بافق  قدردانی کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ سید علیرضا سلیمانی؛ در پیامی از حضور پرشور مردم بافق در مراسم ترحیم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی كرد.

متن پیام به شرح ذیر می باشد:

“بسم الله الرحمن الرحیم “

بار دیگر مردم سرافراز و قدر شناس شهرستان بافق با حضور خود در مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، حماسه عظیم از حضور توام با همدلی و وفاداری خلق کردند حضوری که نشان از قدر دانی مردم از بیش از 60 سال مجاهدت ستودنی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) به انقلاب و جمهوری اسلامی ایران داشت.

این حضور باشکوه مردم قدر شناس بافق مهر تائیدی است برخدمات ماندگار این مجاهد خستگی ناپذیر که همه عمر خود را چه در سالهای مبارزه برای پیروزی انقلاب و چه بعد از آن در راه تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داد.

مردم نشان دادند همیشه به آرمانهای انقلاب اسلامی، بزرگان نظام، مسئولان و خدمتگذاران خود وفادار هستند.

 اینجانب با عرض تسلیت مجدد ارتحال یار و یاور امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی، از حضور با شکوه عموم قشرهای مردم شهید پرور و ولایت مدار بافق در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

  سید علیرضا سلیمانی بافقی

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده