رفتن به بالا
  • جمعه - ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵
  • کد خبر : ۲۲۴۵۳
  • چاپ خبر : به بدعهدی های آمریکا نباید اعتماد کرد/ پیگیری قوه قضائیه در رابطه با حقوقهای نجومی راه فساد را می بندد

به بدعهدی های آمریکا نباید اعتماد کرد/ پیگیری قوه قضائیه در رابطه با حقوقهای نجومی راه فساد را می بندد

  به گزارش آفتاب بافق؛ امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق با گرامیداشت آغاز بهمن ماه و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی گفت: با ورود امام به میهن و وحدت مردم و بیداری روحانیت باعث شد انقلاب در 22بهمن 57 به پیروزی برسد و حکومت جمهوری […]

 photo_2017-01-13_13-44-57

به گزارش آفتاب بافق؛ امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق با گرامیداشت آغاز بهمن ماه و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی گفت: با ورود امام به میهن و وحدت مردم و بیداری روحانیت باعث شد انقلاب در 22بهمن 57 به پیروزی برسد و حکومت جمهوری اسلامی در کشور پیاده شود.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با تحلیل اوضاع نابسامان کشور در دوران قبل از انقلاب افزود: نارضایتی های مردم و نابسامانی اوضاع سیاسی و اجتماعی در آن دوران باعث شود سرانجام شاه پهلوی در تاریخ 26ذی ماه از کشور فرار کند و زمینه برای ورود تاریخی رهبر انقلاب فراهم شود.

وی تصریح کرد: گرچه رژیم پهلوی با بستن فرودگاه  از ورود حضرت امام در تاریخ 6بهمن ماه خودداری کرد ولی بعد از آن با تحصن روحانیت و قیام مبارزان انقلابی باعث شد در تاریخ دوازدهم بهمن ماه امام به کشور بازگردد.

 سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان تداوم بد عهدی های آمریکا به توصیه های مقام  معظم رهبری در زمینه عدم اعتماد به استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: با مذاکرات نمی شود استکبار جهانی که گرگ صفت است را آرام کرد و نباید در مقابل آمریکا کوتاه آمد.

امام جمعه بافق با بیان اینکه تنها راه مقابله با آمریکا، مقاومت در برابر سختی ها و تحمل است افزود:کوتاه آمدن روی برخی از موارد در مقابل آمریکا نمی تواند خوی استکباری و گرگ صفتی آن را آرام کرد.

وی در همچنین با اشاره به آدم کشی عربستان سعودی در کشور مسلمان یمن به پشتیبانی آمریکا خاطر نشان کرد: دشمنان تلاش می کنند با توطئه چینی اسلام را نابود کنند و این موضوع با حمایت استکبار جهانی انجام می شود.

سلیمانی سکوت سازمان های جهانی و بین المللی را در زمینه کشتار مردم مسلمان یمن و آوارگی مسلمانان در این کشور را محکوم کرد و بیان داشت : این سازمان ها نه تنها تاکنون عکس العملی نشان نداده اند بلکه از استکبار جهانی حمایت هم می کنند.

خطیب نماز جمعه بافق در ادامه سخنان خود با اشاره به برخورد های قوه قضائیه با حقوق های نجومی و فسادهای مالی گفت: پیگیری این موارد از سوی قوه قضاییه باعث بسته شدن راه های فساد می شود.

سلیمانی تصریح کرد: گرچه عده ای از با حرکت هایی علیه قوه قضائیه سعی می کنند این قوه را تخریب کنند اما این حرکت ها نباید خللی در برخورد با مفاسد اقتصادی و حقو های نجومی ایجاد کند.

امام جمعه بافق همچنین با اشاره به حادثه آتش گرفتن فرو ریختن ساختمان پلاسکو از مجاهدت های آتش نشانان و نیروهای امدادی در این راستا تجلیل کرد .

وی با بیان پیام تسلیت مقام معظم رهبری در این رابطه به تشریح خسارات مالی و جانی آن پرداخت و تلاش همگان را برای رفع این خسارات خواستار شد.

گرامیداشت مقاومت مردم آمل و شهدای 6بهمن در این  و تحلیل ورود ناموفق منافقان و مجاهدین خلق برای اخلال در نظام ، تشریح سبک زندگی و ضرورت توجه به ادب و غیرت دینی در جامعه ، گرامیداشت روز گمرک و ضرورت  توجه به تولیدات داخلی و رونق اقتصادی و برنامه ریزی دقیق برای جلوگیری از مشکلات بیکاری ، تورم و اقتصادی کشور و تقدیر از پیگری های فرماندار بافق برای موضوع جاده و گازکشی به محلات بافق از مهمترین موضواعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته به آن اشاره کرد.


ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده