رفتن به بالا
 • سه شنبه - ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
 • کد خبر : ۲۴۳۶۵
 • چاپ خبر : هر هفته مطلبی پیرامون شیر و فرآورده های آن و بیمارهای مشترک بین انسان و دام
آشنایی با دکتر فرزانه سالاری؛

هر هفته مطلبی پیرامون شیر و فرآورده های آن و بیمارهای مشترک بین انسان و دام

دکتر فرزانه سالاری، دارای دکترای حرفه ای از دانشگاه شهید باهنر کرمان به گزارش آفتاب بافق؛ نظر به  اهمیت مبحث شیر و فراورده های لبنی، خانم دکتر فرزانه سالاری هر هفته مطلب ارزشمندی  را با موضوع” شیر ضامن سلامتی ” برای شما خوانندگان محترم ارائه خواهند داد. در ابتداء بیوگرافی: دکتر فرزانه سالاری علی آبادی […]

دکتر فرزانه سالاری، دارای دکترای حرفه ای از دانشگاه شهید باهنر کرمان

به گزارش آفتاب بافق؛ نظر به  اهمیت مبحث شیر و فراورده های لبنی، خانم دکتر فرزانه سالاری هر هفته مطلب ارزشمندی  را با موضوع” شیر ضامن سلامتی ” برای شما خوانندگان محترم ارائه خواهند داد.

در ابتداء بیوگرافی:

دکتر فرزانه سالاری علی آبادی در هشتم آذر ماه سال 1369 در شهرستان بافق استان یزد در خانواده ای فرهیخته ديده به جهان گشود. وی  پس از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم علوم تجربی ، در مهر ماه 1389با ورود به دانشگاه شهید باهنر کرمان، در رشته دامپزشکی در مقطع دکترای حرفه ای دوره روزانه مشغول به ادامه تحصيل گرديد. دکتر سالاری همزمان با ورود به دانشگاه ازدواج کرد و بعد از سپری کردن 6 سال در سال 1395 با معدل ممتاز از مقطع دکتري حرفه ای بعنوان دانش آموخته دانشکده دامپزشکی شهید باهنر کرمان فارغ التحصيل شد.

عنوان پايان نامه  وی ” ردیابی باکتری های جنس بروسلا در شير مخزن گله‌هاي گاو شيري شهر کرمان با روش واکنش زنجیره ای پلیمراز ” بوده است. مقاله ایشان با عنوان بررسی آلودگی شیرهای خام به گونه های جنس بروسلا در کرمان با روش PCR در مجله پزشکی دانشکده پزشکی تهران به چاپ رسید.

وی با بیان اینکه داشتن زندگی پر ثمر  معنای موفقیت است، گفت: موفقیت بستگی به تعریف افراد دارد و یک چیز نسبی است و نمی توانم بگویم صد درصد موفق هستم ولی تا این مرحله، مجموع فعالیت هایی که  داشته ام برای خودم قابل قبول  است و آن را مرهون لطف الهی  و وفاداری پایان ناپذیر خانواده ام که از سحرگاه زندگی مرا دوست داشته اند، میدانم.

پدربزرگوارم جناب آقای دکتر محمدعلی سالاری که همواره مشوق من در آموختن علم بوده و خواهد بود ، مادرم که نهایت جستجوی من رضای اوست و همسر مهربانم که با گذشت و فداکاری خود در تمامی دوران تحصیل دانشگاهی، همواره مایه دلگرمی ام در زندگی است.

وی به نقش پررنگ اعتماد به نفس در کارها اشاره کرد و افزود: من هیچ گاه، کسی را الگوی خودم قرار نداده ام به خاطر اینکه همیشه ایده ال فکر می کردم، یک فرد ایده آل را  در ذهنم می ساختم و سعی می کردم به آن نزدیک شوم.

وی که دغدغه های علمی و تحصیلی نیز در اولویت زندگیش قرار دارد، گفت: به ادامه تحصیل در رشته بیولوژی تولید مثل پژوهشکده علوم تولید مثل – دانشگاه علوم پزشکی یزد علاقه وافری دارم و در آینده ای نه چندان دور تمام تمرکزم را بر روی این قضیه متمرکز خواهم کرد.

وی در حال حاضر بعنوان مسئول فنی و کارشناس کنترل کیفی شرکت تعاونی بهنوش فیروز بافق مشغول بکار هستند.

لازم بذکر است همشهریان ارجمند،  می توانند در راستای خدمات هر چه بیشتر و بهتر، سئوالات خود را به آدرس اینترنتی  salari1369@yahoo.com ارسال  و مطرح کنند تا  دکتر سالاری به سئوالات شما پاسخ دهند.

جهت اطلاع همشهریان عزیز از مشخصات شیر تحویلی خود، روزانه اطلاعات مربوط به آزمایش های شیر و فراورده های آن در کانال تلگرام شرکت تعاونی بهنوش فیروز بافق ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/ م.ت

ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “هر هفته مطلبی پیرامون شیر و فرآورده های آن و بیمارهای مشترک بین انسان و دام”

 • Sadegh khodabakhshi says:

  Khoda ghovat khanom Dr

 • سلام و دست مریزاد.خبری عالی بود.انشالله با حضور سرکار خانم دکتر سالاری و حمایت همه جانبه مسولان از ایشان در خصوص تأمین تجهیزات لازمه برای آزمایشات شاهد رفع مشکلات موجود بهداشتی در تمام محصولات لبنی سطح شهرستان باشیم و با خیال راحت به استفاده از ابنیات بپردازیم.

 • در سکوت به تلاشت ادامه بده بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنن دوست عزیز.
  تو میتوانی کافی ست باورداشته باشی از اعماق وجودت ??

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده