رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
  • کد خبر : ۲۴۴۵۱
  • چاپ خبر : تشکر از آنان که فاطمیه را زنده نگه داشتند

تشکر از آنان که فاطمیه را زنده نگه داشتند

فاطمیه باید عاشورایی برگزار شود.(رهبر معظم انقلاب) به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی(ره) از آنانکه فاطمیه را زنده مگه داشتند تشکر و قدردانی کرد. در این متن آمده است: به مصداق ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ” بر خود لازم دانسته تا از […]

فاطمیه باید عاشورایی برگزار شود.(رهبر معظم انقلاب)

به گزارش آفتاب بافق؛ مسئول کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی(ره) از آنانکه فاطمیه را زنده مگه داشتند تشکر و قدردانی کرد.

در این متن آمده است: به مصداق ” من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ” بر خود لازم دانسته تا از تمام هیأت ها، گروه ها، مجموعه ها و موکب های فاطمی تقدیر و تشکر شود.

 لذا از مؤسسه بیت الرضا علیه السلام بابت نمایشگاه موضوعی داغ کوثر که این نمایشگاه یکی از بهترین نمایشگاه های فرهنگی مذهبی بوده که تاکنون در سطح کشور بازدید کرده ام که همین جا سفارش می کنم تا در فرصت باقی مانده ایام فاطمیه، اقشار مختلف مردم حتما از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند. همچنین از گروه های نمایشی هنری مذهبی فانوس شب،ساقی کربلا و دلشدگان که هنر را با فرهنگ و مذهب با محوریت ایام فاطمیه در هم آمیخته و به نمایش گذاشتند.

همچنین از موکب چای صلواتی تکیه امام حسن مجتبی علیه السلام که مزین شده به شیوه توسل به اهل بیت علیهم السلام، که هر کدام برای خود روضه ای دارد، از موکب حسینیه سفلی که با عکس دو شهید مدافع حرم و موضوع ترک گناه زینت داده شده، از موکب بر و بچه های مسجد النبی(ص) که در موکب خود از عکس شهید بومی محلی، شهید قاسم پوراکبری بهره برده اند؛ که این موکب های مذکور در کنار چای صلواتی سعی در فرهنگ سازی هم داشته اند که ویژگی بارز آنها محسوب می شود. همچنین از دیگر موکب های چای صلواتی از جمله موکب مغازه کامپیوتری کلیک، تکیه بیت الزهرا سلام الله علیها، هیأت حبیب بن مظاهر علیه السلام، هیأت روضة الرقیه سلام الله علیها،هیأت صاحب الزمان(عج)، آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام، بیت الرضا علیه السلام و موکب عون بن عبدالله علیه السلام که با پذیرایی چای صلواتی و پخش مداحی و دیگر هیأت ها که با برپایی مجالس پر شور و شعور در راستای عاشورایی برگزار شدن ایام فاطمیه گام برداشتند، سپاسگزاریم و این نوشتار برای عرض ارادت، خداقوّت و تشکر از همه فعالان عرصه فاطمی است و تنها می توانیم بگوییم: اجرتون با بی بی دو عالم، صدیقه شهیده، حضرت زهرا سلام الله علیها

محمدی

مسئول کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی(ره)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده