رفتن به بالا
  • شنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
  • کد خبر : ۲۴۵۳۱
  • چاپ خبر : قهرمانی کاشی پرسپولیس یزد در مسابقات وزنه برداری قهرمانی شرق کشور «جام فجر»

قهرمانی کاشی پرسپولیس یزد در مسابقات وزنه برداری قهرمانی شرق کشور «جام فجر»

تیم کاشی پرسپولیس یزد در مسابقات وزنه برداری قهرمانی شرق کشور در یک رقابت نزدیک و شانه به شانه با کسب 610 امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیمهای کرمان با 605 و خراسان شمالی با 565 امتیاز سوم شد. در این رقابتها که با حضور 6 تیم برگزار شد خراسان جنوبی با […]

تیم کاشی پرسپولیس یزد در مسابقات وزنه برداری قهرمانی شرق کشور در یک رقابت نزدیک و شانه به شانه با کسب 610 امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و تیمهای کرمان با 605 و خراسان شمالی با 565 امتیاز سوم شد.

در این رقابتها که با حضور 6 تیم برگزار شد خراسان جنوبی با 553 امتیاز چهارم ، فولاد آلیاژی یزد با 343 امتیاز پنجم و آینده سازان یزد با 184 امتیاز ششم شدند.

رقابتها روز جمعه در سالنِ کوثرِ مجموعه ورزشی تختیِ بافق ، با تلاش هیات وزنه برداری استان یزد ، هیات وزنه برداری شهرستان بافق و اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق برگزار گردید.

لازم بذکر است در حاشیه مراسم از پیشکسوتان وزنه برداری در شهرستان بافق تجلیل بعمل آمد.

رئیس هیئت وزنه برداری شهرستان بافق گفت: ار عزیزانی که ما در امر برگزاری این مسابقات یاری کرده تقدیر و تشکر می کنم.

وی گفت: آقایان رضا بافقی، اسدی، رحیمی، سلیمانی ،غلامیان و…. عزیزان بافقی و  از مدال آوران شهرستان که در استان مقام کسب کرده اند. حال جهت همکاری با هئیت وزنه برداری دستشان را به گرمی می فشاریم و خواستاریم که بنا به سابقه و تجربه ما را در ورزش وزنه برداری شهرستان یاری کنند.

تفکری پیشنه ورزش وزنه برداری بافق را خوب توصیف کرد و یادآور شد: به امید روزی که در ورزش وزنه برداری شهرستان حرفی برای گفتن داشته باشیم.

عکس:محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده