رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
  • کد خبر : ۲۴۶۶۵
  • چاپ خبر : “شکست هندبال توسعه و عمران بافق از دریچه دوربین”

“شکست هندبال توسعه و عمران بافق از دریچه دوربین”

هندبال توسعه و عمران بافق در  برابر فولاد مبارکه سپاهان شکست را پذیرفت. به گزارش آفتاب بافق؛ از سری مسابقات لیگ برتر هندبال در هفته شانزدهم دوره برگشت تیم هندبال توسعه و عمران بافق دربازی خانگی خود با نتیجه 22 بر27 بازی را به حریف سرسخت خود واگذار کرد. در نیمه نخست شاگردان منصوریان نتوانستند […]

هندبال توسعه و عمران بافق در  برابر فولاد مبارکه سپاهان شکست را پذیرفت.

به گزارش آفتاب بافق؛ از سری مسابقات لیگ برتر هندبال در هفته شانزدهم دوره برگشت تیم هندبال توسعه و عمران بافق دربازی خانگی خود با نتیجه 22 بر27 بازی را به حریف سرسخت خود واگذار کرد.

در نیمه نخست شاگردان منصوریان نتوانستند امتیازات را به خوبی دشت کنند و از تیم میزبان عقب افتادند.

بازیکنان تیم توسعه و عمران بافق در نیمه نخست نتوانستند بازی خوبی را به نمایش بگذاردواز تیم فولاد مبارکه سپاهان 6امتیاز عقب افتادند.

اما در نیمه دوم این تیم توسعه و عمران بافق بود که با انسجام بیشتری ظاهر شد و توانست اختلاف امتیازات را کم کند و به 2برساند.

اما در این نیمه در دقایق میانی بازی تیم فولاد مبارکه سپاهان بازهم بازی را دست گرفت و توانست 8امتیاز از تیم میزبان پیشی بگیرد.

تیم هندبال توسعه و عمران بافق با این شکست با امتیاز 10در رده 9جدول باقی ماندوهفته آینده سه شنبه 17اسفندماه به مصاف تیم هپکواراک میرود.

خبرنگار: پریسا رجبی

عکس: علی خالقدادی

 

 

ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای ““شکست هندبال توسعه و عمران بافق از دریچه دوربین””

  • با سلام .به نظر من بچه ها مقابل تیم سوم جدول خیلی خوب بازی کردن . اگر مسئولین به بچه ها میرسیدند و حمایت مالی میکردن روحیه انها صدرصد بالا میرفت و بازی رو میبردن .ولی حیف که نمیخوان تیم توسعه ببره .وگرنه اینها بچه بافقی خودتان هستند اگر بهشون پول بدین میرود توجیب بچه بافقی چه فرقی میکنند باتیم رهبری که میلیون میلیون ها خرج کردین و حتی بازیکن خارجی خریدین اخرش هم چندم شدند پس معلومه شما ها غریب پرستین …..

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده