رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
  • کد خبر : ۲۵۲۸۱
  • چاپ خبر : شرکت سنگ آهن میزبان مدیران عامل پیشکسوت شرکت از بدو تاسیس تاکنون بود
به همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن؛

شرکت سنگ آهن میزبان مدیران عامل پیشکسوت شرکت از بدو تاسیس تاکنون بود

روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی بی نظیر میزبان تمامی مدیران عامل شرکت پیشکسوت از بدو تاسیس تاکنون بود. به گزارش آفتاب بافق؛ روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی کم نظیر و بسیار تحسین برانگیز و به منظور ارج نهادن به تلاس های مدیران عامل سابق شرکت میزبان تمامی آن ها از بدو […]

روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی بی نظیر میزبان تمامی مدیران عامل شرکت پیشکسوت از بدو تاسیس تاکنون بود.

به گزارش آفتاب بافق؛ روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اقدامی کم نظیر و بسیار تحسین برانگیز و به منظور ارج نهادن به تلاس های مدیران عامل سابق شرکت میزبان تمامی آن ها از بدو تاسیس تاکنون بود.

رضا فلاح مبارکه در گفت و گویی با خبرنگار آفتاب بافق اظهار داشت: به منظور تجلیل از مدیران عامل سابق شرکت و قدر نهادن به تمامی تلاش های گذشته این عزیزان، روابط عمومی با موافقت مدیر عامل کنونی شرکت، اقدام به دعوت از مدیران عامل سابق شرکت نمود.

مدیرروابط عمومی گفت: با رایزنی ها و همکاری تمامی همکاران در روابط عمومی موفق شدیم بزرگوارانی که در قید حیات بوده با آنان ارتباط برقرار کنیم که همه با روی گشاده پذیرای پیشنهاد ما شدند.

فلاح مبارکه در ادامه، با اشاره به اینکه، سه تن از این بزرگواران( به نامهای مهندس به آیین، مهندس اقتصادی و دکتر دهستانی) دار فانی را وداع کرده بودند، گفت: مهندس راستار، مهندس نیکار، مهندس مهرزاد و دکتر یاراحمدی، دعوت مارا اجابت کرده و در این مراسم حضور یافتند.

مدیر روابط عمومی شرکت با تاکید بر اینکه، تعدادی از مدیران عامل سابق نیز به عللی موفق در این مراسم نشدند، یادآورشد: افتتاح موزه سنگ و آهن با حضور مدیران عامل سابق نیز یکی از برنامه های این مراسم بود.

عکس: mtb

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن

ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “شرکت سنگ آهن میزبان مدیران عامل پیشکسوت شرکت از بدو تاسیس تاکنون بود”

  • محمد کمالی says:

    کارجالب و زیبا یی است

  • باسلام جا داره از این کار روابط عمومی تقدیر و تشکر کنم،چون واقعا کار بسیار زیبایی انجام دادن،ان شاالله روح مدیرانی هم که امروز اسیر خاک اند غریق رحمت الهی قرار گیرد

  • اقاي فلاح تصميم عالي و زيبايي بود اين كار باعث همدلي و وفاق خواهد شد و تاثير زيادي در هر چه بهتر شدن روابط مي شود در كل كار جديدي بود و معلوم ميشه روايط عمومي سنگ اهن برنامه ريزي هاي خوبي براي سال اينده دارد

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده