رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱
  • کد خبر : ۲۵۳۷۶
  • چاپ خبر : برگزاری نخستین سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید، مفاخر و مشاهیر در بافق
شهردار در نشست خبری با خبرنگاران بافق؛

برگزاری نخستین سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید، مفاخر و مشاهیر در بافق

نخستین سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید و مفاخر استان با حضور ۸ هنرمند برجسته کشور با همکاری شهرداری بافق در جشنواره نوروزی برگزار می شود. به گزارش آفتاب بافق؛شهردار در نشست خبری با خبرنگاران بافق گفت: از اواخر اسفندماه امسال، جشنواره نوروزی به عنوان یک رویداد هنری مهم در بافق برگزار می شود که سمپوزیوم […]

نخستین سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید و مفاخر استان با حضور ۸ هنرمند برجسته کشور با همکاری شهرداری بافق در جشنواره نوروزی برگزار می شود.

به گزارش آفتاب بافق؛شهردار در نشست خبری با خبرنگاران بافق گفت: از اواخر اسفندماه امسال، جشنواره نوروزی به عنوان یک رویداد هنری مهم در بافق برگزار می شود که سمپوزیوم ساخت سردیس سرداران شهید و مفاخر استان نیز در این جشنواره به مدت ۱۰ روز از سوم فروردین لغایت سیزدهم فروردین ۹۶ می باشد.

سید علی نوروز زاده ، هدف از برگزاری این سمپوزیوم را، تجلیل و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، مفاخر و مشاهیر شهرستان عنوان کرد و افزود: این سمپوزیوم یک ثمره ماندگار برای شهرستان است که پس از اتمام در معابری که به نام آن ها نامگذاری شده است، نصب می شود.

وی با اشاره به اینکه در این سمپوزیوم ۸ هنرمند برجسته کشور حضور دارند، گفت: سردیس ۵ سردار شهید، مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق توسط این هنرمندان ساخته می شود.

شهردار بافق با تاکید بر رشد چشمگیر مسافران و گردشگران نوروزی، بیان داشت: در جشنواره نوروزی و ستاد خدمات سفرهای نوروزی از افراد مطلع استفاده شده تا حداکثر اطلاعات را در اختیار مسافران قرار دهد.

شهردار بافق در پایان، حرکت در راستای اهداف نظام اسلامی را سرلوحه تمامی برنامه های خود دانست و خاطرنشان کرد: شهرستان بافق بیشترین رشد و توسعه فضای سبز را در استان دارد.

 

عکس: محمد رضا پورفتاحی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده