رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
  • کد خبر : ۲۵۵۵۰
  • چاپ خبر : بلوار وحشی بافقی در روز ولادت حضرت فاطمه(س) به خانه آخر خواهد رسید
عیدی ویژه سال نو به شهروندان بافقی؛

بلوار وحشی بافقی در روز ولادت حضرت فاطمه(س) به خانه آخر خواهد رسید

همزمان با روز ولادت حضرت فاطمه (س) فاز نهایی بلوار وحشی بافقی با اعتبار 185 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد. به گزارش آفتاب بافق؛ شهردار بافق در جلسه پایان سال پرسنل این نهاد، از افتتاح  فاز نهایی بلوار وحشی بافقی در آستانه ولادت حضرت فاطمه(س) خبر داد و اظهار کرد: هزینه ساخت این […]

همزمان با روز ولادت حضرت فاطمه (س) فاز نهایی بلوار وحشی بافقی با اعتبار 185 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش آفتاب بافق؛ شهردار بافق در جلسه پایان سال پرسنل این نهاد، از افتتاح  فاز نهایی بلوار وحشی بافقی در آستانه ولادت حضرت فاطمه(س) خبر داد و اظهار کرد: هزینه ساخت این بلوار به مبلغ 185 میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری بافق تأمین شده است.

سیدعلی نوروززاده تصریح کرد: تملک املاک واقع در مسیر، تخریب و آزادسازی مسیر، خاکبرداری، خاکریزی و زیرسازی، نصب سنگ جدول، فضای سبز، آسفالت، نصب علائم تراف

یکی وتکمیل مبلمان مسیر، از عملیات اجرایی بلوار وحشی بافقی محسوب می شود.

وی به شروع عملیات خرید املاک  واقع در مسیر پروژه بلوار وحشی بافقی در بهمن ماه سال 1394 اشاره کرد و افزود: بهره برداری از این بلوار، عیدی ویژه سال نو شهرداری بافق به همشهریان است.

شهردار بافق  با تقدیر از همکاری تمام مسئولان و مردم در اجرای پروژه بلوار وحشی بافقی، گفت: این پروژه افتخاری برای خدمت به مردم شریف شهرستان بافق است که در سایه همراهی و مشارکت آنها به اتمام رسید و ان شاالله با حضور مردم عزیز و مسولان ارجمند در ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۸ اسفند ماه جاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

شهردار بافق همچنین از رونمایی چندین المان شهری قبل از شروع سال نو ،  از جمله المان کتاب در سطح شهر خبر داد.

منبع : روابط عمومی شهرداری

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده