رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  • کد خبر : ۲۶۴۳۴
  • چاپ خبر : میلاد فرزند دردانه امام رضا (ع)، حضرت جواد الائمه، مبارک باد

میلاد فرزند دردانه امام رضا (ع)، حضرت جواد الائمه، مبارک باد

به گزارش آفتاب بافق؛ دهمین روز از ماه رجب، جشن میلاد فرزند دردانه امام رضا(ع) و گل سرسبد جود و احسان، حضرت جوادالائمه(ع) است. خوشا به حال اهل زمین که خداوند به یمن چشمان منتظر ثامن الحجج، دل هایشان را میزبان قدم های پربرکت حجتی دیگر ساخته است. امام رضا(ع) فرزندش حضرت جوادالائمه را «مولود […]

به گزارش آفتاب بافق؛ دهمین روز از ماه رجب، جشن میلاد فرزند دردانه امام رضا(ع) و گل سرسبد جود و احسان، حضرت جوادالائمه(ع) است. خوشا به حال اهل زمین که خداوند به یمن چشمان منتظر ثامن الحجج، دل هایشان را میزبان قدم های پربرکت حجتی دیگر ساخته است.

امام رضا(ع) فرزندش حضرت جوادالائمه را «مولود پرخیر و برکت» می خواند؛ زیرا میلاد آن حضرت پس از سال ها انتظار، مایه دلگرمی و هدایت بسیاری از پیروان و شیعیان آن حضرت به راه حق اهل بیت(ع) گردید.

دریای فضایل امام جواد علیه السلام بی کرانه است. او برگزیده خداوند، قرآن ناطق، حقیقت مجسّم و هدایتگر توحید است. امام جواد علیه السلام ، در دوران کوتاه امامت خود، با کردار و گفتار خود معارف ناب را بر جان تشنه مؤمنان جاری می ساخت. در سخاوت و جود، چون آفتاب می درخشید، آن گونه که هرکس از ایشان درخواستی داشت، بی بهره و دست خالی بازنمی گشت.

بشارتت باد ای سلطان خراسان، ای علی بن موسی الرضا(ع).

بشارتت باد آمدن فرزندی که در همه آفاق یگانه است.

فرزندی که آسمان، به سخاوت دست هایش غبطه خواهد خورد.

فرزندی که با حضور سبز خود، مسیر امامت را تا رویش اولین سپیده موعود، ادامه خواهد داد.

درود بر زیبایی زندگی اش که جاری ترین لحظه های سخاوت را با «یا اَجْوَد الاَجْوَدینْ» تفسیر کرد.

و درود بر آمدنش که ما را به بهاری جاودانه، بشارت می دهد.

میلاد سجاده نشین عالم معرفت و توحید، آیینه پرشکوه جمال و جلال خداوندی، تبسّم رحمت معبود بر خلایق، مظهر مهر و عطوفت خداوند، حضرت جوادالائمه بر شما خجسته باد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده