رفتن به بالا
  • شنبه - 19 فروردین 1396 - 19:49
  • کد خبر : ۲۶۴۷۴
  • چاپ خبر : اهداء تمبر اختصاصی به بانوی کماندار بافقی

اهداء تمبر اختصاصی به بانوی کماندار بافقی

رئیس اداره پست شهرستان بافق برای تجلیل از بانوی کماندار بافقی به وی تمبر اختصاصی  اهداء کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز رئیس اداره پست شهرستان بافق از “مبینا فلاح” بانوی کماندار بافقی که توانسته بود مدال برنز بازی های داخل سالن آمریکا را به دست آورد تقدیر و تمبر اختصاص خودش  را به […]

رئیس اداره پست شهرستان بافق برای تجلیل از بانوی کماندار بافقی به وی تمبر اختصاصی  اهداء کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ صبح امروز رئیس اداره پست شهرستان بافق از “مبینا فلاح” بانوی کماندار بافقی که توانسته بود مدال برنز بازی های داخل سالن آمریکا را به دست آورد تقدیر و تمبر اختصاص خودش  را به وی اهداء  کرد .

تمبر اختصاصی  نمونه کارهای که توسط اداره پست شهرستان جهت تقدیر و تشکر و اختصاصی افراد به آنان، تمبر اختصاصی اهداء می کند.

رئیس اداره پست بافق، در سخنانی کوتاه ضمن تبریک سال جدید و همزمانی رویش طبیعت و فرارسیدن ماه رجب المرجب گفت: به مناسبت افتخارآفرینی “مبینا فلاح” سعی بر آن شد با اهداء تمبر شخصی از زحمات وی تقدیر و تشکر شود؛ هرچند ارزش مادی ندارد اما ارزش معنوی آن زیاد است.

“مبینا فلاح” نیز در مصاحبه کوتاه با خبرنگار آفتاب بافق در مورد ادامه کار و فعالیت هایش گفت: بعد از مسابقات آمریکا دوست دارم که در تیم ملی باشم اما به دلیل نداشتن اسپانسر، به احتمال زیاد نتوانم به فعالیتم ادامه دهم.

وی گفت: اعزام به مسابقات و اردوی تیم ملی برای یک بانوی کماندار هزینه در بر دارد و باید هزینه کرد و این در حالی است که بسیاری از مردم فکر می کنند حضور من در آمریکا، مراکش و تایلند هزینه ای در بر نداشته است در حالی که کلیه هزینه های آن با خودم بوده است.

“فلاح” از حضور مسئولان در مراسم  استقبال، بسیار تقدیر و تشکر کرد و گفت: روسای ادارات به خصوص اداره ورزش و جوانان، باشگاه سنگ آهن، و… بسیار مرا یاری کردند اما من نیاز به حمایت مالی و اسپانسر دارم.

وی با اشاره به  علاقه  زیاد به شهر بافق و اینکه از شهرهای مختلف مثل میبد، کرج و… پیشنهاد داشته است،گفت: تا کنون حاضر به ترک شهرم نشده ام و نیاز به حمایت دارم.

کماندار بافقی یادآور شد به دلیل نبود مربی در شهرستان و استان، امروز عصر راهی اردوهای تیم ملی می شوم تا بتوانیم زیر نظر مربیان مجرب و کشوری به کار خود ادامه دهم.

مبینا فلاح در پایان با اشاره به اینکه، تمامی تیراندازان کشور اسپانسر دارند، گفت: من با حمایت های خانواده ام توانسته ام برای شهرم افتخار آفرینی کنم که امید وارم بتوانم تمام زحمات آن ها را جبران کنم.

گفتنی است: تمبر یادبود، نمونه کارهایی است که توسط اداره پست شهرستان جهت تقدیر و تشکر و یادبود به افراد اهداء می کند.

ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “اهداء تمبر اختصاصی به بانوی کماندار بافقی”

  • به هر حال پول که خرج کنی همه چیز امکانپذیر هست

  • مرحبا به کار بزرگ ریاست محترم اداره پست بافق . واقعا دلگرمی به یک ورزشکار و یاقهرمان چقدر کار پسندیده و باارزشی هست . اجرتون با خدا

  • بانوی ورزشکار says:

    واقعا بافق با این همه معادن واسپانسرهای قوی خیلی زشته که مسوولین نمیتونند این بانوی پرافتخار بافقیمون را همراهی کنند. دختر خوب به پیشنهادهای استانهای دیگه جواب مثبت بده . پیشرفت تو بافق نیست .

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده