رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
  • کد خبر : ۲۶۷
  • چاپ خبر : ستاد طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس در بافق تشکیل جلسه داد

ستاد طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس در بافق تشکیل جلسه داد

به گزارش آفتاب بافق به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز با حضور فرماندار بافق و جمعی از مسئولین محلی نشستی پیرامون  “طرح استقبال از مهر “در فرمانداری این شهرستان برگزارشد. فرماندار بافق در این نشست با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بیان داشت:آغاز فصل پاییز در میهن اسلامی با فصل شکوفایی […]

به گزارش آفتاب بافق به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق؛ صبح امروز با حضور فرماندار بافق و جمعی از مسئولین محلی نشستی پیرامون  “طرح استقبال از مهر “در فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید بیان داشت:آغاز فصل پاییز در میهن اسلامی با فصل شکوفایی علم و دانش مقارن شده است که تحرک و پویایی پویندگان علم و دانش برای بازگشایی سال تحصیلی جدید چهره شهرها و روستاهای کشور را در شور و نشاطی آمیخته با تغییر فصل همراه می کند.

“سید مهدی طلایی مقدم” در ادامه به مهمترین اهداف طرح استقبال از مهر اشاره کرد و افزود: ارتقای سطح فرهنگ وآگاهی دانش آموزان بعنوان آینده سازان جامعه ،تامین و حفظ ارتقای سلامت روانی و بهداشتی دانش آموزان ،کاهش بار ترافیکی ناشی از ترددهای مهرماه ، ترویج و ارتقای فرهنگ ایمنی در بین دانش آموزان  به منظور پیشگیری از وقوع حوادث از مهمترین اهداف این طرح می باشد.

وی اظهار داشت: در این طرح نمایندگان پلیس راهور، آموزش و پرورش، شورای شهر، شهرداری و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری حضور دارند.

طلایی مقدم با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: تشکیل ستاد استقبال از مهر و بازگشایی مدارس، برگزاری نشست های هم اندیشی و تخصصی با حضور پلیس راهور، آموزش و پرورش، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری از اقدامات اجرایی این طرح است

New0026.JPGNew0024.JPG

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده