رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • کد خبر : ۲۷۰۸۷
  • چاپ خبر : مشارکت حداکثری در انتخابات، مقوله ای است که اگر محقق شود همه پیروزند
پاک طینت:

مشارکت حداکثری در انتخابات، مقوله ای است که اگر محقق شود همه پیروزند

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد با حضور در فرمانداری بافق گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ، مقوله ای است که اگر محقق شود همه پیروزند. به گزارش آفتاب بافق؛  “پاک طینت” مدیر روابط عمومی استانداری یزد و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات […]

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد با حضور در فرمانداری بافق گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ، مقوله ای است که اگر محقق شود همه پیروزند.

به گزارش آفتاب بافق؛  “پاک طینت” مدیر روابط عمومی استانداری یزد و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان بافق که در سالن شیخ محمدتقی بافقی فرمانداری برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) گفت: در انتخابات با چهار مقوله”سلامت انتخابات” ، “امنیت انتخابات”، “قانونمداری” و “مشارکت حداکثری” در ارتباط هستیم که هر کدام به نوبه خود از جایگاه خاصی برخوردار است و نظارت های لازم بر آن انجام می گیرد و همه این مقولات به روابط عمومی ها بر می گردد.

وی افزود: “مشارکت حداکثری” به عهده روابط عمومی های ادارات هست و باید آن را عملیاتی کنند چرا که نقش روابط عمومی ها: شناسایی، کنترل، هدایت و تهییج افکار عمومی است و باید با تشریح و تبیین موضوع، حضور حداکثری مردم در انتخابات را به افکار عمومی انتقال دهند.

“پاک طینت” تصربح کرد: مشارکت حداکثری باعث مصون سازی نظام است چرا که این موضوع نشان دهنده این است که افراد نظام را پذیرفته اند که مشارکت حداکثری باعث امنیت ملی می شود و رای دادن یک حق شهروندی است.

وی ادامه داد: حداکثر مشارکت نیز زمانی اتفاق می افتد که ضمن کسب اعتماد اجتماعی از طریق صداقت و صراحت بیان، مردم به خودباوری برسند که رای آن ها هم در اجتماع تاثیرگذار است.

“محمد زاده رحمانی” فرماندار بافق نیز در این نشست، ضمن یاد و خاطره ی شهدای شهرستان بافق، اظهار امیدواری کرد تا شاهد تداوم ایام عزت مقام معظم رهبری و عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی و منطقه ای باشیم.

زاده رحمانی دستور کار جلسه و محور این نشست را فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دانست و ادامه داد: کشورهای غربی و پیشرفته از هم اکنون بر روی انتخابات کشور ایران زوم کرده اند تا حضور مردم را در لین امر ببینند که ما باید با حضور حداکثری خود، دشمن را ناامید کنیم.

فرماندار بافق با تاکید بر اینکه شرکت در انتخابات باعث عزت و افتخار برای کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران است، به بیان اقدامات و شاخص های پیشرفت در کشور در سال های گذشته از جمله گاز رسانی، کشاورزی، سلامت، تحقیقات و غیره پرداخت و افزود: کشور ایران همیشه در حال پیشرفت است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در سال ۹۵ صادرات بر واردات فزونی یافق که این مورد شاخص خوبی برای کشور ایران است که همه این موارد در کنار هم نشان می دهد کشور ما در مسیر توسعه خوبی قرار گرفته است.

زاده رحمانی با اشاره به اینکه زیرساخت های توسعه در کشور فراهم شده است، به بیان اقدامات انجام شده در شهرستان بافق پرداخت و تصریح کرد: این اقدامات قابل قیاس با اقدامات چندین سال گذشته نیست.

فرماندار بافق همچنین لز بهره برداری چهار پروژه در سال ۹۶ خبر داد و گفت: این پروژه ها شامل کارخانه گندله سازی، تزریق گاز به فولاد بافق، پلی کلینیک تخصصی بیمارستان ولی عصر و بحث جاده یزد بافق و بافق نوق است.

فرماندار بافق در پایان خاطرنشان کرد: ما انقلابی داریم که روز به روز پویاتر می شود و در کشورمان، مردم و اقشار مختلف در همه عرصه ها حضور دارند و در انتخاباتی که در پیش رو داریم با حضور خود، مشارکت حداکثری خود را نشان می دهند؛ چرا که هر چه مشارکت افراد بیشتر شود تضمین کننده پشتوانه دولت در عرصه های بین المللی است و آن موقع است که باید بر خود ببالیم.

عکس:mtb1353

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده