رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
  • کد خبر : ۲۷۲۷۴
  • چاپ خبر : یادمان  شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد+ تصاویر

یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد+ تصاویر

دوازدهمین یادواره سه شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی و شهدای دانشجو ی شهرستان بافق در مسجد این واحد دانشگاهی برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛  ، در این مراسم که با حضور امام جمعه و فرماندار ، تنی از از مسوولان محلی و خانواده معزز شهدا برگزار شد استاد حوزه و دانشگاه گفت: انسان در […]

دوازدهمین یادواره سه شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی و شهدای دانشجو ی شهرستان بافق در مسجد این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛  ، در این مراسم که با حضور امام جمعه و فرماندار ، تنی از از مسوولان محلی و خانواده معزز شهدا برگزار شد استاد حوزه و دانشگاه گفت: انسان در طول دوران زندگی اش باید مسیر تعقل ، فطرت ، کشف، شهود و وحی را طی کند و با طی این مسیر است که انسان جایگاه رفیع شهید و شهادت را به خوبی درک می کند.

حجت الاسلام ˈعلی اکبر ابراهیمی بشکانیˈ تصریح کرد: شهدا، جانبازان، آزادگان و در مجموع ایثار گران این مسیر را شناختند و آگاهانه برای دفاع از کیان اسلامی به پا خاستند.

وی با بیان اینکه شهدا در جوار رحمت الهی آرام گرفته و نزد پروردگارشان روزی می خورند، افزود: جانبازان ، آزادگان و خانواده آنها نیز در پیشگاه خداوند متعال، قرب و منزلت ویژه ای دارند.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: امنیت ، آرامش و پیشرفتی که امروز کشور اسلامی ما در همه عرصه ها دارد، مرهون ایثارگری و خون پاک شهدا و از خود گذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس است .

حاج محمد رضا بذری مداح کشوری نیزدر مداح مراسم بود که حال و هوای خاصی به مجلس داد.

در پایان از خانواده معظم شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون و شهید جاودالاثر تجلیل شد.

 

عکس: mtb1353

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده