رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۱
  • کد خبر : ۲۷۴
  • چاپ خبر : مسابقات قویترین مردان استان یزد در شهرستان بهاباد برگزار شد

مسابقات قویترین مردان استان یزد در شهرستان بهاباد برگزار شد

مسابقات قوی‌ترین مردان استان یزد با حضو مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد، فرماندار و جمعی از مسئولان و رئیس ورزش و جوانان شهرستان و رئیس هیات بدنسازی و اقشار مختلف مردم در محل مجموعه ورزشی امام علی علیه‌السلام شهرستان بهاباد برگزار شد. حمل چمدان، گوی 120 کیلوئی، حمل گلوله روی پلکان، غلط لاستیک […]

مسابقات قوی‌ترین مردان استان یزد با حضو مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد، فرماندار و جمعی از مسئولان و رئیس ورزش و جوانان شهرستان و رئیس هیات بدنسازی و اقشار مختلف مردم در محل مجموعه ورزشی امام علی علیه‌السلام شهرستان بهاباد برگزار شد.

حمل چمدان، گوی 120 کیلوئی، حمل گلوله روی پلکان، غلط لاستیک و بالا زدن وزنه از بخش‌های این مسابقه بود که در این زمینه آقایان مرتضی غلامی در وزن 106 کیلوگرم با 23 امتیاز به مقام اول از شهرستان بهاباد و آقای احمدعلی رنجبر با 124 کیلوگرم وزن و 21 امتیاز دوم و آقای احمد علی خوبی پور نیز به مقام سوم دست یافت.

خسروی مسئول هیات بدنسازی شهرستان بهاباد در حاشیه این مراسم در سخنان کوتاهی از مساعدت‌ها و تلاش‌های فرماندار شهرستان جهت برگزاری این مسابقه تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: امیدواریم با حمایت هر چه بیشتر مسئولان استانی و شهرستان ورزش این شهرستان در زمینه‌های مختلف ورزشی به موقعیت‌های بالائی دست یابد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده