رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۲۷۷۲۵
  • چاپ خبر : جشن”شب جوان روستای کوشک”  /خیاط در کوزه افتاد

جشن”شب جوان روستای کوشک” /خیاط در کوزه افتاد

علی عبداللهی خبرنگار صدا وسیما، راضیه بیگی خبرنگار بافق فردا، محمود تقی زاده ، مدیر مسئول آفتاب بافق  میهمان ویژه این جشن بودند. به گزارش آفتاب بافق؛ هر ساله همزمان با شب میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) اهالی روستا کوشک جشنی با نام ” شب جوان کوشک” برگزار می کنند که از افراد خاص جهت […]

علی عبداللهی خبرنگار صدا وسیما، راضیه بیگی خبرنگار بافق فردا، محمود تقی زاده ، مدیر مسئول آفتاب بافق  میهمان ویژه این جشن بودند.

به گزارش آفتاب بافق؛ هر ساله همزمان با شب میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) اهالی روستا کوشک جشنی با نام ” شب جوان کوشک” برگزار می کنند که از افراد خاص جهت حضور در این جشن دعوت می کنند .

شب گذشته از افراد حوزه تهیه خبر و خبرنگاری علی عبداللهی خبرنگار صدا وسیما، راضیه بیگی خبرنگار بافق فردا، محمود تقی زاده ، مدیر مسئول آفتاب بافق  میهمان ویژه این جشن بودند

خبرنگاران بافق با قرار گرفتن در جایگاه ویژه به سوالات متنوع و شاد مجری پاسخ دادند.

این برنامه و سوالات آن  آنقدر شاد و متنوع بود که باعث به وجد آمدن  تمام حاضرین در جشن شد.

پس از اجرای برنامه شاد و به یاد ماندنی شب جوان کوشک به رسم یادبود هدایایی از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای کوشک به میهمانان برنامه اهدا شد‌.

طالعی معاون فرماندار در سخنانی کوتاه از برگزار کنندگان جشن تقدیر و تشکر کرد و ارج نهادن به خبرنگاران کاری مفید دانست و گفت: یکی از شغلهای خطیر خبرنگاری است آنان که هر لحظه و هر جا حضوردارند.

طالعی در ادمه با نزدیک شدن به انتخابات از اهالی خواست حضور پرشور در انتخابات داشته باشند و با هر رای خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بر علیه  نظام بزنند.

در این مراسم همچنین از زحمات و تلاش های بخشدار پرتلاش بخش مرکزی محمد رضا فتاحی تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است:معاون فرمانداری ،بخشدار مرکزی، رییس بنیاد مسکن و… از جمله مسئولانی  بودند که در این جشن باشکوه حضور داشتند.

لازم بذکر  اجرای این برنامه میزبانی خوب و قابل تقدیر دهیاری و شورای اسلامی روستای کوشک بود.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده