رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
  • کد خبر : ۲۸۷۵۶
  • چاپ خبر : برگزاری مسابقات دارت  به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بافق

برگزاری مسابقات دارت به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بافق

یکدوره مسابقه دارت به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بافق برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر یکدوره مسابقات ورزشی دارت باحضور خانواده های محترم شهدای شهرستان بافق  برگزار شد. در این دوره از مسابقات که با حضور پیش از 30 شرکت کننده  در بخش بانوان در سالن […]

یکدوره مسابقه دارت به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بافق برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر یکدوره مسابقات ورزشی دارت باحضور خانواده های محترم شهدای شهرستان بافق  برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با حضور پیش از 30 شرکت کننده  در بخش بانوان در سالن ورزشی آهنشهر بافق برگزار گردید  عصمت بابایی جایگاه نخست را بدست آورد  و فاطمه حسینی و فهیمه درندی به ترتیب دوم و سوم شدند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور رضا نارگانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان،محمد رضا دهقانزاده رئیس بنیاد شهید و نصرالله عبدالهی رئیس هیات انجمنهای ورزشی انجام گرفت که به نفرات برتر از طرف هیات انجمنهای ورزشی شهرستان  لوح و جوایزی ارزنده اهدا گردید.

لازم به ذکر است مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، هیات انجمن های ورزشی و باشگاه  فرهنگی و ورزشی سنگ آهن  برگزار شد همچنین از طرف اداره ورزش و جوانان به نفرات چهارم تا  دهم  که به مرحله دوم این بازیها راه پیدا نمودند به رسم یادبود هدایایی اهدا گردید.

منبع:روابط عمومی اداره ورزش جوانان بافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده