رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰
  • کد خبر : ۲۹۴۵۳
  • چاپ خبر : تجلیل از شهردار و خبرنگارصدا وسیما

تجلیل از شهردار و خبرنگارصدا وسیما

با حضور مسئولان بهداشت و درمان استان یزد از شهردار و خبرنگار آزاد صداوسیما تجلیل بعمل آمد. به گزارش آفتاب بافق؛ عصر امروز دکتر پورشمسی مدیر واحدفرآوری اهداء عضو و مدیرروابط عمومی و مدیران معاونت درمان استان یزد با حضور در شهرداری بافق، از زحمات سید علی نوروزاده، علی اصغر موفق مدیرروابط عمومی شهرداری و علی […]

با حضور مسئولان بهداشت و درمان استان یزد از شهردار و خبرنگار آزاد صداوسیما تجلیل بعمل آمد.

به گزارش آفتاب بافق؛ عصر امروز دکتر پورشمسی مدیر واحدفرآوری اهداء عضو و مدیرروابط عمومی و مدیران معاونت درمان استان یزد با حضور در شهرداری بافق، از زحمات سید علی نوروزاده، علی اصغر موفق مدیرروابط عمومی شهرداری و علی عبداللهی خبرنگار پرتلاش و سختکوش صدا وسیما به پاس همکاری، همیاری و اظهار همدردی با خانواده مرحومه فاطمه ناصر خواه کودک دانش آموز اهداء کننده عضو  با اهداء لوح تقدیر،  تجلیل بعمل آمد .

در این مراسم که دکتر افشاری، قائمی مدیر بیمارستان و پورسلطانی روابط عمومی بیمارستان ولی عصر مسئولان استانی را همراهی می کردند.

شهردار و مدیرروابط عمومی شهرداری به پاس همکاری در موضوع اطلاع رسانی در زمینه ترویج فرهنگ اهداء عضو و اختصاص دادن قطعه  نام آوران در بهشت الحسین و خبرنگار پرتلاش و سختکوش که با به تصویر کشیدن لحظات عرفانی اهداء عضو و اطلاع رسانی مورد تجلیل بعمل آمد.

سایت آفتاب بافق نیز از تلاشهای مجدانه و بی وقفه این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده