رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  • کد خبر : ۲۹۷۲۷
  • چاپ خبر : تحقق آرزوی شش ساله/ دریافت لوح از سوی مدیران بزرگترین هلدینگ گردشگری کشور
اسماء حسینی از آرزوی خود می گوید:

تحقق آرزوی شش ساله/ دریافت لوح از سوی مدیران بزرگترین هلدینگ گردشگری کشور

به گزارش آفتاب بافق؛ اسماء حسینی مدیرمجموعه گردشگری و تفریحی شن و شادن چهار شنبه 17 خردادماه،  لوح تقدیر از دستان مدیران بزرگترین هلدینگ کشور دریافت کرد و توانست به آرزوی شش ساله خود تحقق بخشد وی در گفتگویی کوتاه به خبرنگار ما گفت: شش سال پیش بود که رشته جهانگردی را به عنوان رشته […]

به گزارش آفتاب بافق؛ اسماء حسینی مدیرمجموعه گردشگری و تفریحی شن و شادن چهار شنبه 17 خردادماه،  لوح تقدیر از دستان مدیران بزرگترین هلدینگ کشور دریافت کرد و توانست به آرزوی شش ساله خود تحقق بخشد وی در گفتگویی کوتاه به خبرنگار ما گفت: شش سال پیش بود که رشته جهانگردی را به عنوان رشته دوم خود انتخاب کردم و از آنجا که نه برای مدرک و فقط برای علم به این رشته وارد دانشگاه یزد شدم تا بتوانم برای شروع فعالیتم در این عرصه حداقل اطلاعاتی داشته باشم و به قول خودمان بی گدار به آب نزنم.

سال دوم بود که مطلع شدم همایش برندهای گردشگری توسط بزرگترین هلدینگ گردشگری کشور یعنی مارکوپولو در تالار وزارت کشور برگزار میشه، با چندتن از دوستان و اساتید به این همایش پرباررفتیم . روزآخر که جوایز به برند های گردشگری معتبر مثل هتل قصر طلایی ، مارینا پارک کیش و….. اهدا میشد. آن لحظه در دلم آرزو کردم روزی از سوی مدیران این مجموعه لوح بگیرم.

سالها گذشت، تا اینکه چهارشنبه ۱۷ خرداد دعوت شدیم به افتتاحیه ورود ۱۵۰فعال گردشگری با مدیریت هلدینگ “مارکوپولو” و با شعار ”من یزد را دوست دارم”

در انتهای مراسم و قبل از صرف افطار اسامی هتلهای میزبان و مجموعه های گردشگری میزبان را خواندن و شن و شادن هم جزو آنها بود،

وقتی لوح را باز کردم  و اسم آقای دکتر انصاری مدیر هلدینگ مارکوپولو را دیدم اشک در چشمانم حلقه زد و بیاد آرزوی شش سال پیش خود افتادم.

و اینجا بود که به معنای واقعی این جمله پی بردم ”وقتی خداوندآرزویی به دل انسان می اندازد حتما راه رسیدنش را هم در مقابلش قرار میدهد”

این لوح افتخار بزرگی بود برای من و ازآن بالاتر میزبانی ۱۵۰ نفر از فعالان عرصه گردشکری و هیئت مدیره محترم گروه مارکوپولو از کمپ. کویری شن و شادن بود که با برنامه اشنایی با صنایع دستی بافق، شتر سواری, رمل نوردی، سافاری، موسیقی پاپ ، تماشای طلوع ماه، دف زنی و سنتی خوانی همراه بود و لبخند رضایت عزیزان در لحظه خداحافظی بالاترین هدیه برای ما و مجموعه ما بود.

تهیه گزارش: صدیقه رحیمی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده