رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۲۹۸۰۰
  • چاپ خبر : بازدید روحانیون از جامعه معلولین بافق

بازدید روحانیون از جامعه معلولین بافق

جمعی از روحانیون شهرستان بافق از محل جامعه معلولین  بافق بازدید کردند. به گزارش آفتاب بافق؛  در حاشیه بازدید وحانیون بافق از جامعه معلولین، نشستی با حضور تعدادی از روحانیون با هدف تعامل بیشتر در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در زمینه معلولین و اقشار نیازمند جامعه برگزار شد. در ابتدای این […]

جمعی از روحانیون شهرستان بافق از محل جامعه معلولین  بافق بازدید کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛  در حاشیه بازدید وحانیون بافق از جامعه معلولین، نشستی با حضور تعدادی از روحانیون با هدف تعامل بیشتر در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم در زمینه معلولین و اقشار نیازمند جامعه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه شاهپورزاده رئیس جامعه معلولین با ابراز خرسندی از حضور روحانیت در جمع معلولین به ایراد گزارشی از فعالیتهای این تشکل پرداخت و درادامه خواستار همکاری و تعامل بیشتر روحانیون در زمینه سوق دادن کمکهای مردم در جهت رفع مشکلات و معضلات معلولین و اقشار ضعیف جامعه شد.

یکی از موضوعاتی که باتوجه به همزمانی این نشست با ماه مبارک رمضان مطرح گردید موضوع جمع آوری زکات فطره و کفارات از سوی این تشکل بود که از روحانیون حاضر در جلسه تقاضا شد تا دراین زمینه نیز همکاری لازم در راستای اطلاع رسانی به مردم نمایند.

شایان ذکر است جامعه معلولین بافق چند سالیست که با مجوز سازمان بهزیستی اقدام به جمع آوری زکات فطره و کفارات شهروندان نموده و با رعایت احکام شرع مقدس اقدام به توزیع آنها در بین معلولین نیازمند می نماید.

به گزارش روابط عمومی جامعه معلولین بافق

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده