رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • کد خبر : ۲۹۹۷۲
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم سومین روز درگذشت کارگر معدن کوشک + تصاویر

برگزاری مراسم سومین روز درگذشت کارگر معدن کوشک + تصاویر

روز گذشته مراسم سومین روز درگذشت رضا گنجی، کارگر جانباخته در معدن کوشک بافق با حضور فعالان کارگری استان یزد برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛  روز گذشته (بیست و ششم خرداد) مراسم سومین روز درگذشت رضا گنجی، کارگر معدن کوشک بافق که 23 خرداد در اثر حادثه شغلی (اصابت سنگ به سَر) جان خود […]

روز گذشته مراسم سومین روز درگذشت رضا گنجی، کارگر جانباخته در معدن کوشک بافق با حضور فعالان کارگری استان یزد برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛  روز گذشته (بیست و ششم خرداد) مراسم سومین روز درگذشت رضا گنجی، کارگر معدن کوشک بافق که 23 خرداد در اثر حادثه شغلی (اصابت سنگ به سَر) جان خود را از دست داده بود، با حضور نمایندگان تشکل‌های کارگری استان یزد و نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این مراسم، علاوه بر کارگران معادن بافق، نمایندگان انجمن صنفی کارگران معدن چادرملو و تعدادی از دیگر فعالان کارگری استان حضور داشتند.

یکی از حاضران در این مراسم می‌گوید: در مراسم روز گذشته، طی صحبت با صباغیان (نماینده بافق در مجلس)، کارگران خواستار پیگیری مساله و جلوگیری از بروز حوادث اینچنینی شدند.

در عین حال نمایندگان کارگران در مراسم، راه حل جلوگیری از بروز حوادث شغلی را ایجاد و گسترش تشکل‌های کارگری دانستند و بیان کردند که اگر کارگران امکان طرح مطالبات خود را از طریق ایجاد نهادهای صنفی داشته باشند، کارفرمایان نمی‌توانند به این راحتی جان کارگران را بازیچه قرار دهند.

خبرنگار ایلنا

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده