رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۵
  • کد خبر : ۳۰۰۰
  • چاپ خبر : بازديد مديرکل تبليغات اسلامي استان از دبيرستان پسرانه صدراي بافق

بازديد مديرکل تبليغات اسلامي استان از دبيرستان پسرانه صدراي بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، مدير کل تبلغات اسلامي استان يزد و هيات همراه در معيت فرماندار بافق از دبيرستان پسرانه صدراي بافق بازديد کردند. حجت الاسلام حسيني کوهستاني در اين بازديد با اشاره به اهداف راه اندازي دبيرستانهاي علوم و معارف اسلامي صدرا خاطر نشان کرد : سازمان تبليغات در راستاي اهداف […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، مدير کل تبلغات اسلامي استان يزد و هيات همراه در معيت فرماندار بافق از دبيرستان پسرانه صدراي بافق بازديد کردند.

حجت الاسلام حسيني کوهستاني در اين بازديد با اشاره به اهداف راه اندازي دبيرستانهاي علوم و معارف اسلامي صدرا خاطر نشان کرد : سازمان تبليغات در راستاي اهداف نظام و تربيت و پرورش نيروهاي متخصص و متعهد ، اقدام به راه اندازي دبيرستانهاي علوم و معارف اسلامي صدرا در استان نمود و در همين راستا اين اداره كل نيز در شهرستان بافق ، اقدام به تاسيس 2 دبيرستان دخترانه و پسرانه كرده است.

در ادامه اين بازديد درخواست تامين وسايل کمک آموزشي از سوي مدير دبيرستان مطرح شد که پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد مبلغ 450 ميليون ريال توسط اداره کل تبليغات اسلامي و فرمانداري بافق در اين باره اختصاص يابد.

New5385 New5386

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده