رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • کد خبر : ۳۱۱۹۶
  • چاپ خبر : اقدامی شایسته از لبنیاتی برادران کوشکی در روز بدون پلاستیک

اقدامی شایسته از لبنیاتی برادران کوشکی در روز بدون پلاستیک

سوپر لبنیاتی برادران کوشکی در توزیع پاکتهای پارچه ای برای خرید مشتری ها در روز بدون پلاستیک پیشقدم شد. به گزارش خبرنگار آفتاب بافق؛ یکی از سوپر لبنیاتی هاییکه در سطح شهر ” روز بدون پلاستیک” را به شکل زیبایی پاس داشت و با نصب بنر  اقدام به توزیع پاکت های پارچه ای برای خرید […]

سوپر لبنیاتی برادران کوشکی در توزیع پاکتهای پارچه ای برای خرید مشتری ها در روز بدون پلاستیک پیشقدم شد.

به گزارش خبرنگار آفتاب بافق؛ یکی از سوپر لبنیاتی هاییکه در سطح شهر ” روز بدون پلاستیک” را به شکل زیبایی پاس داشت و با نصب بنر  اقدام به توزیع پاکت های پارچه ای برای خرید در بین مشتریان  می کرد، لبنیاتی براداران کوشکی بافق بود.

محمد تقی کوشکی در گفتگوی کوتاهی گفت: هنگامیکه  پاکت های نایلونی و پلاستیکی به عنوان زباله دور ریخته می شوند، به علت ماندگاری بیش از 500 سال در محیط، باعث آلودگی محیط زیست می شوند. این پلاستیک ها پس از رهاشدن در طبیعت به همراه باد جابه جا شده و وارد رودخانه ها و کانال های آب می شوند؛ در نتیجه موجب گرفتگی آبراهه ها شده و در بسیاری موارد به علت ساکن ماندن آب، زاد و ولد انواع حشرات در آنها افزایش می یابد.

وی گفت: برای فرهنگ سازی در بین مشتریان اقدام به توزیع پاکتهای پارچه ای کرده که انشالله مشتری های گرامی به یاد داشته باشند که برای آسیب نزدن به طبیعت و بازیافت بهتر زباله ها برای خرید از پاکتهای پارچه ای و کاغذی استفاده نمایند.

 

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده