رفتن به بالا
 • دوشنبه - 2 مرداد 1396 - 07:19
 • کد خبر : ۳۱۷۸۴
 • چاپ خبر : آغاز به کار آزمایشی مدرسه طبیعت “باغ گیلو”

آغاز به کار آزمایشی مدرسه طبیعت “باغ گیلو”

مدرسه طبیعت باغ گیلو کار خود را به صورت آزمایشی آغاز کرد. به گزارش آفتاب بافق؛ مدرسه طبیعت باغ گیلو واقع در شهرک آهنشهر کار خود را روز گذشته بصورت ازمایشی آغاز کرد. مدرسه طبیعت قلمرویی است برای کودکان؛ فضایی که در آن امکان تعامل آزادانه، کنجکاوانه و سرخوشانه با طبیعت برای کودکان فراهم است. […]

مدرسه طبیعت باغ گیلو کار خود را به صورت آزمایشی آغاز کرد.

به گزارش آفتاب بافق؛ مدرسه طبیعت باغ گیلو واقع در شهرک آهنشهر کار خود را روز گذشته بصورت ازمایشی آغاز کرد.

مدرسه طبیعت قلمرویی است برای کودکان؛ فضایی که در آن امکان تعامل آزادانه، کنجکاوانه و سرخوشانه با طبیعت برای کودکان فراهم است. تجربه‌های کودکانه در این فضا، تعامل آزادانه و ملموس با همه عناصر طبیعت از جمله آب، خاک، سنگ، چوب، گیاه و حیوان را در برمی‌گیرد؛ تعاملی باز و آزاد، تک نفره یا جمعی و بر اساس انگیزش‌های درونی خود کودکان.

رشد متعادل استعدادهای حسی، حرکتی، عاطفی و شناختی، همچنین سازگاری‌ و مهارت‌های اجتماعی کودک در گرو این تعامل خودانگیخته و آزادانه است، به علاوه عشق به طبیعت و سرزمین و حساسیت به محیط‌زیست در بزرگسالی نیز به این تجربه کودکانه عمیقا وابسته است.

کلاسهای مدرسه طبیعت باغ گیلو از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 12 دایر می باشد.

تصاویر زیر گوشه های از فعالیتها دانش آموختگان این مدرسه می باشد.

 عکس:mtb

ارسال دیدگاه


4 دیدگاه برای “آغاز به کار آزمایشی مدرسه طبیعت “باغ گیلو””

 • دوستدار محیط زیست says:

  با سلام و خسته نباشید و خداقوت به اعضاء انجمن باغ گیلو به امید موفقیت و پیروزی

 • محیط زیستی says:

  کار بسیار زیبا و عالیه خداقوت به انجمن باغ گیلو

 • ضمن تشکر از مدیر عامل محترم سنگ آهن که مکان مورد نظر را در اختیار انجمن قرار دادن .
  و ضمن تشکر از اعضاء انجمن باغ گیلو .
  مشکل اینجانب و اکثر خانواده ها زمان بردن بچه ها به منزل می باشد که با گریه مدرسه را ترک نموده یا دوست ندارند به منزل بروند و وقتی به منزل می آیند تمام فکر و صحبت انها در باره مدرسه و روز بعد برای رفتن می باشد . به نظر اینجانب باید برنامه ای توسط مسئولین ریخته شود تا بچه ها زیاد وابسته نشوند و اول مهر با شروع مدارس خانواد ها با مشکل مواجه نشوند . در خاتمه کاش مدارس کشور ما این جذابیت را داشت .

 • سلام .
  همشهریان عزیز خدا قوت .بنده 17سال در زمینه کار کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری یزد مشغول به کارم و در این زمینه. با سازمان های دولتی و غیر دولتی همکاری می نمایم .یکی از فعالیت های بنده حقیر طراحی و اجرای پارک های کودک و فضا سازی خلاق هست لذا چنانچه همشهریان عزیز مایل باشند برای خدمت به بچه های شهرم در خدمت انها خواهم بود .
  شماره تماس 09133544162
  تلگرام. 09137746500

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده