رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
  • کد خبر : ۳۱۹۴۹
  • چاپ خبر : اجرای حکم نصب پارچه برای 4 میوه فروشی متخلف در بافق

اجرای حکم نصب پارچه برای 4 میوه فروشی متخلف در بافق

‎۴ مغازه میوه فروشی بعلت گرانفروشی به نصب پارچه تخلف صنفی در محل آن واحد های صنفی محکوم شدند. به گزارش آفتاب بافق؛ ‎نماینده تعزیرات حکومتی شهرستان بافق گفت:این مغازه ها به علت گرانفروشی پس از تکرار تخلف به نصب پارچه محکوم شده اند ‎مجید جعفری افزود:نظارت و بازرسی به عهده بازرسین اتاق اصناف و […]

‎۴ مغازه میوه فروشی بعلت گرانفروشی به نصب پارچه تخلف صنفی در محل آن واحد های صنفی محکوم شدند.

به گزارش آفتاب بافق؛ ‎نماینده تعزیرات حکومتی شهرستان بافق گفت:این مغازه ها به علت گرانفروشی پس از تکرار تخلف به نصب پارچه محکوم شده اند

‎مجید جعفری افزود:نظارت و بازرسی به عهده بازرسین اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت بوده که در نهایت گزارش بازرسی خود را به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارسال می کنند.

‎وی با اشاره به ارسال احضاریه توسط تعزیرات به مغازه داران متخلف تصریح کرد: مغازه دار می تواند در اداره تعزیرات با ارائه فاکتور خرید معتبر از خود دفاع کند.

‎جعفری خاطر نشان کرد : طبق قانون نظام صنفی جریمه متخلفین در مرحله اول به میزان دو برابر گرانفروشی، مرحله دوم چهار برابر، مرحله سوم شش برابر و نصب پارچه به مدت دو هفته، مرحله چهارم ۸ برابر جریمه و نصب پارچه به مدت یکماه، مرحله پنجم ده برابر و نصب پارچه به مدت دو ماه محکوم می شوند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده