رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  • کد خبر : ۳۲۳۳۰
  • چاپ خبر : تشکیل گروه فرهنگی علمدار کمیل در بافق

تشکیل گروه فرهنگی علمدار کمیل در بافق

آفتاب بافق؛ رهبر معظم انقلاب: شهدایی که برای نگارش زندگی‌شان انتخاب می‌شوند، شهدایی باشند که شخصیت آنها به قول معروف کاریزما داشته باشد. ایشان در ادامه مثال زدند و فرمودند که اخیراً کتابی درباره « شهید ابراهیم هادی » خوانده‌اند، با وجود اینکه مطالعه آن را به اتمام رسانده‌اند، اما هنوز کتاب را کنار نگذاشته‌اند. […]

آفتاب بافق؛ رهبر معظم انقلاب: شهدایی که برای نگارش زندگی‌شان انتخاب می‌شوند، شهدایی باشند که شخصیت آنها به قول معروف کاریزما داشته باشد. ایشان در ادامه مثال زدند و فرمودند که اخیراً کتابی درباره « شهید ابراهیم هادی » خوانده‌اند، با وجود اینکه مطالعه آن را به اتمام رسانده‌اند، اما هنوز کتاب را کنار نگذاشته‌اند.

همزمان با سالروز ولادت امام رضا علیه السلام، گروه فرهنگی علمدار کمیل، متعلق به کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی(ره) تشکیل شد و رسماً کار خود را آغاز کرد. گفتنی است که “علمدار کمیل” لقب شهید ابراهیم هادی است. از اهداف اصلی این گروه گفتمان سازی و ترویج مرام و منش، اخلاق و رفتار این شهید بزرگوار در جامعه می باشد. در آینده ای نزدیک برنامه های مختلف این گروه پیرامون شهید ابراهیم هادی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

ضمناً از علاقه مندان و ارادتمندان به این شهید جاویدالاثر جهت همکاری در امور اجرایی، ساخت کلیپ، طراحی پوستر و عکس نوشته، روایتگری، پژوهش نکته های ناب و … دعوت بعمل می آید.

 علاقه مندان می توانند نوع همکاری و توانمندی های خود را از طریق برنامه سروش، تلگرام یا پیامک به شماره 09368191020 ارسال نمایند.

روابط عمومی کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی(ره)

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده