رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر : ۳۲۴۳۰
  • چاپ خبر : حضور خبرنگاران در زادگاه خبرنگار شهید عباس کلانتری شادکام
در روز خبرنگار صورت پذیرفت:

حضور خبرنگاران در زادگاه خبرنگار شهید عباس کلانتری شادکام

بنا به پیشنهاد خلاقانه فرماندار بافق مبنی از نشست خبری و تجلیل در روز خبرنگار، خبرنگاران بافق در روستای شادکام گردهم جمع آمدند. به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با هفدهم مردادماه، روز خبرنگار، عصرروز گذشته خبرنگاران بافق پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهرستان، بنا به پیشنهاد فرماندار بافق مبنی بر گرامیداشت و […]

بنا به پیشنهاد خلاقانه فرماندار بافق مبنی از نشست خبری و تجلیل در روز خبرنگار، خبرنگاران بافق در روستای شادکام گردهم جمع آمدند.

به گزارش آفتاب بافق؛ همزمان با هفدهم مردادماه، روز خبرنگار، عصرروز گذشته خبرنگاران بافق پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهرستان، بنا به پیشنهاد فرماندار بافق مبنی بر گرامیداشت و تجلیل این روز، خبرنگاران در زادگاه شهید خبرنگار، عباس کلانتری در روستاي شادکام دور هم  جمع شدند.

در این مراسم، ابتداء پس از استقبال گرم، شورای اسلامی روستا و دهیار شادکام،  خبرنگاران از محل  وقوع  حادثه سیل در چند ماه گذشته که باعث خسارات زیادی به روستا شده  بود بازدید کردند و سپس با تهیه گزارش و خبر بااهالی و شورا و دهیار روستا مسائل و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه،  پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به منزله آشنایی با یکی از مکانهای بومی گردی روستای شادکام، خبرنگاران بافق و فرماندار در بوم گردی سید با روی گشاده  مورد استقبال قرار گرفتند.

در بوم گردی سید در شادکام، خبرنگاران یک محفل دوستان با فرماندار شهرستان تشکیل داد و اتفاقات، عملکرد ادارات، نهادها، و دستگاه هاي دولتی شهرستان مورد ارزیابی و میزان همکاری ادارات با خبرنگاران شهرستان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

فرمانداربافق در سخنان خود ضمن تبریک روز خبرنگار، هدف از برگزاری مراسم تجلیل و گردهمایی در روستاي شادکام ایجاد یک محفل خودمانی بدور از تشریفات اداری، آشنایی با مشکلات روستاهای گردشگردی، آشنایی با بوم گردی و صنعت توریسم و گردشگری عنوان کرد.

زاده رحمانی در ادامه به تشریح عملکرد یکساله خبرنگاران و انتشار اخبار بافق و میزان بازدهی اخبار شهرستان در کشور و استان، عملكرد رسانه های بافق را از لحاظ كنيدخوب توصیف کرد و گفت: رسانه ها روي مباني توسعه بيشتر كار كنند.

زاده رحماني در ادامه، شاخص نيروي انساني را در توسعه و آينده جامعه خيلي مهم دانست و يادآور شد متاسفانه نتايج و رتبه هاي كنكور برازنده پيشينه و جايگاه بافق نيست و وقتي مي بينيم يك شهرستان استان ٧٦ نفر قبولي رشته پزشكي در سال گذشته داشته و كرسي هاي دانشجويي قابل توجهي را در رشته هاي فني و مهندسي دانشگاه هاي مطرح كشور از خود كرده واقعا بايد براي آينده بافق نگران بود و هر چه زودتر هم آموزش و پرورش را متوجه اين امر نمود و هم از خانواده ها خواست كه براي آموزش و تحصيل فرزندانشان هزينه كنند.

در ادامه، خبرنگاران نشریات، خبرنگار آزاد صدا و سيما و سایت های محلی سئوالات اختصاصی خود را با فرماندار بافق مطرح کردند.

لازم به ذكر است علاوه بر خبرنگار آزاد صدا و سيما و باشگاه خبرنگاران جوان، خبرنگاران و مديران هفته نامه های محلی افق کویر، امین و سایتهای آفتاب بافق؛ بافق فردا، بافق خبر و عصر بافق در اين نشست حضور كه در پايان از آنها به پاس يك سال زحمت و تلاش تجليل شد.

گزارش و عکس: م/تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده