رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • کد خبر : ۳۲۷۲۱
  • چاپ خبر : تعامل چادرملو و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق نتیجه داد
معاونت معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی؛

تعامل چادرملو و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق نتیجه داد

اولین کارگروه اکتشافات و بهره برداری از معدن D19  بزودی تشکیل می شود به گزارش آفتاب بافق؛   پس از بازدید مسئولان محیط زیست کشورو استان یزد، اداره صنعت معدن و تجارت  نماینده چادرملو و شرکت سنگ آهن مرکزی و پیگیری های انجام شده از سوی مدیران عامل دو  شرکت سنگ آهن مرکزی و چادرملو […]

اولین کارگروه اکتشافات و بهره برداری از معدن D19  بزودی تشکیل می شود

به گزارش آفتاب بافق؛   پس از بازدید مسئولان محیط زیست کشورو استان یزد، اداره صنعت معدن و تجارت  نماینده چادرملو و شرکت سنگ آهن مرکزی و پیگیری های انجام شده از سوی مدیران عامل دو  شرکت سنگ آهن مرکزی و چادرملو اکتشافات این آنومالی بصورت ۵۰ درصدی آغاز می شود.

معاون معدنی شرکت سنگ آهن بازید مسئولان محیط زیست، سازمان صنعت معدن و تجارت ، نماینده چادرملو و معاون معدنی شرکت سنگ آهن با نظر مثبت سازمان محیط زیست کشور مبنبی بر اکتشاف و بهره برداری از معدن D19به زودی آغاز خواهد شد.

علی یزدی پیگیرهای مستمر و مساعدت و همکاری سازمانها و ارگانهای مربوطه را مستلزم این کار دانست و گفت: با مساعدت استاندار محترم ، به زودی اولین کارگروه  اکتشافات  کار خود را آغاز و نسبت به وضعیت صدور پروانه اقدام خواهند کرد.

معاونت معدنی بیان کرد:شرکت “معدنی اکتشافی دشت یوز دره انجیر”، شرکت مشترک بین دوشرکت بزرگ معدنی چغارت و چادرملو می باشد که کار اکتشاف و بهره برداری از D19را برعهده دارد.

وی یادآور شد: با بهره برداری از این معدن به حفظ اشتغال و تولید هر دو شرکت بزرگ معدنی  کمک خواهد شد.

منبع:مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده