رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
  • کد خبر : ۳۳۱۶۲
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاها در بافق+ تصاویر

برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاها در بافق+ تصاویر

  مراسم تحلیف و قرائت سوگندنامه ۸۶نفر از اعضای شورای اسلامی از ۲۸ روستای بخش مرکزی بافق در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق در این آیین به شکل گیری دولت دوازدهم طی چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: امیدواریم این دولت بتواند بیش از پیش اهداف نظام جمهوری […]

 

مراسم تحلیف و قرائت سوگندنامه ۸۶نفر از اعضای شورای اسلامی از ۲۸ روستای بخش مرکزی بافق در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش آفتاب بافق؛ فرماندار بافق در این آیین به شکل گیری دولت دوازدهم طی چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: امیدواریم این دولت بتواند بیش از پیش اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری مقام معظم رهبری را تحقق ببخشد.

محمد زاده رحمانی افزود: امیدواریم این دولت باعث شتاب آبادانی، پیشرفت و توسعه کشور شود و زمینه رفاه و آبادانی مردم به ویژه روستاییان را فراهم کند.

وی با بیان اینکه در برنامه ۵ساله ششم محور توسعه کشور از صنعت به کشاورزی سوق داده شده است تصریح کرد: این موضوع یعنی به روستاها در این مدت توجه بیشتری می شود.

فرماندار بافق در خصوص جاده های روستایی خاطر نشان کرد: شهرستان بافق در اجرای روکش راه های بین مزارع در استان گام بزرگی را برداشته و ۲۳کیلومتر این راه ها انجام شده و در نظر داریم این میزان را به ۴۰کیلومتر افزایش دهیم.

زاده رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحث بهداشت بیان کرد: سند تحول سلامت از مراکز درمانی به مراکز بهداشتی تسرب پیدا کرده و اثرات آن بیش از پیش در روستاها و خانه های بهداشت روستایی مشخص خواهد شد.

 

گزارش:پریسا رجبی/ عکس: محمود تقی زاده بافقی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده