رفتن به بالا
  • جمعه - ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۶
  • کد خبر : ۳۳۴۷
  • چاپ خبر : اعضای شورای اسلامی شهر بافق با رئیس مجلس دیدار کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر بافق با رئیس مجلس دیدار کردند.

به گزارش "آفتاب بافق" وبه نقل از بافق پویا، در حاشیه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان مهریز و بازدید وی از بندر خشک این شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر بافق با وی دیدار و یکی از عمده مشکلات و خواسته های دیرینه مردم بافق از جانب شورا با رئیس قوه مقننه مطرح گردید. […]

به گزارش "آفتاب بافق" وبه نقل از بافق پویا،

در حاشیه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان مهریز و بازدید وی از بندر خشک این شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر بافق با وی دیدار و یکی از عمده مشکلات و خواسته های دیرینه مردم بافق از جانب شورا با رئیس قوه مقننه مطرح گردید.

در این دیدار که تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان حضور داشتند ضمن ابراز این خواسته دیرینه و محرومیت های منطقه، درخواست ها، مدارک و پیشینه پیگیری ها به رئیس مجلس تسلیم گردید که لاریجانی در این دیدار قول مساعد داد با بررسی بیشتر موضوع را پیگیری نماید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: ضمن این که مراتب گلایه شورا و مردم شهید پرور بافق را از دکتر لاریجانی به جهت عدم سفر و برنامه ریزی به بافق به ایشان ابلاغ نمودیم درخواست کردیم که در خصوص اصلاح حوزه انتخابیه فعلی بافق که از بزرگترین و در عین حال محرومترین حوزه های انتخابیه کشور می باشد بررسی و پیگیری به عمل آید.

عباسی گفت: درخواست ما از ایشان سه پیشنهاد به ترتیب اولویت زیر بود:

۱- بافق و بهاباد

۲- بافق و مهریز

۳- بافق، بهاباد و مهریز

وی در خصوص ارائه این پیشنهادات گفت: در این تقسیم بندی سعی شده است با توجه به محرومیت های این سه شهرستان، مشترکات فرهنگی، اجتماعی، مراودات، جمعیت و برخی دیگر از فاکتورها مد نظر قرار گیرد.

نائب رئیس شورای اسلامی بافق گفت : خوشبختانه در این خصوص شورای اسلامی هر سه شهرستان نیز موافقت خود را در این زمینه اعلام نموده اند به طوری که خوشبختانه با دوستان شورای بهاباد و مهریز این خواسته با رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح گردید.

محمد عباسی در ادامه گفت: از جناب آقای لاریجانی به عنوان رئیس قوه مقننه انتظار داریم در این خصوص با توجه به قولی که داده است بررسی های لازم را انجام دهد تا به این بی عدالتی زجرآور و دلخراش خاتمه داده شود.

همچنین وی افزود ما از نمایندگان استان و استانداری نیز می خواهیم که به طور جدی پیگیری حل این مشکل دیرینه باشند.

 

دیدار اعضای شورای شهر با لاریجانی 

دیدار اعضای شورای شهر با لاریجانی

دیدار اعضای شورای شهر با لاریجانی

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده