رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  • کد خبر : ۳۳۷۵۱
  • چاپ خبر : پیام رئیس شورای اسلامی شهر بافق به استاندار یزد

پیام رئیس شورای اسلامی شهر بافق به استاندار یزد

به گزارش آفتاب بافق؛ در پی حضور استاندار در بافق، افتتاح و کلنگ زنی طرحهای هفته دولت، سید محمد باقی زاده پیام تقدیر وتشکری صادر کرد. در این پیام آمده است: استاندار محترم استان یزدجناب آقای مهندس میرمحمدی سلام علیکم خدمت به نظام  جمهوری اسلامی ایران عطیه ایست الهی وباید در راه نیل به اهداف […]

به گزارش آفتاب بافق؛ در پی حضور استاندار در بافق، افتتاح و کلنگ زنی طرحهای هفته دولت، سید محمد باقی زاده پیام تقدیر وتشکری صادر کرد.

در این پیام آمده است:

استاندار محترم استان یزدجناب آقای مهندس میرمحمدی

سلام علیکم

خدمت به نظام  جمهوری اسلامی ایران عطیه ایست الهی وباید در راه نیل به اهداف مقدس آن تلاش نمود تا آنچه در خور مردم فهیم وحق شناس وگرانقدر عزیز اسلامی و نهایتا رضای حق تعالی است محقق گردد.

بدین وسیله اینجانب به نمایندگی از اعضاء محترم شورای شهر و مردم ولایتمدار بافق ضمن تبریک هفته دولت به کلیه دولتمردان خدوم، از حضور و زحمات حضرتعالی ومجموعه همکارانتان در راستای راه اندازی طرحهای عمرانی شهرستان بافق در هفته دولت  وایجاد بستر همکاری وهمیاری با دیگر نهادهای خدمت رسان سپاسگزاری وقدردانی می نمائیم وآرزو می کنم دست بالای تمام دستها مددکارتان ودلتان مامن مهر خدا باشد و شاهد خدمات بیش از پیش برای این شهرستان باشیم.

ومن الله التوفیق

سیدمحمدباقی زاده بافقی

 رئیس شورای اسلامی شهربافق

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده