رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  • کد خبر : ۳۳۷۷۴
  • چاپ خبر : آرزوی قلبی من، رشد گردشگري بافق
مدیریت هتل نیکان:

آرزوی قلبی من، رشد گردشگري بافق

هتل نیکان از دو سال پیش با مدیریت جدید ادامه فعالیت می دهد. ملیحه نظری بانوی ۳۰ ساله یزدی در حال حاضر دو سالی است که مدیریت هتل پرآوازه بافق را برعهده گرفته است. وی در گفتگو با خبرنگار آفتاب بافق میگوید:مترجم زبان انگلیسی با ده سال سابقه کار در هتل را دارد. نظری رشته […]

هتل نیکان از دو سال پیش با مدیریت جدید ادامه فعالیت می دهد.

ملیحه نظری بانوی ۳۰ ساله یزدی در حال حاضر دو سالی است که مدیریت هتل پرآوازه بافق را برعهده گرفته است.

وی در گفتگو با خبرنگار آفتاب بافق میگوید:مترجم زبان انگلیسی با ده سال سابقه کار در هتل را دارد. نظری رشته تحصیلی خود را مرتبط با شغلش عنوان و اظهار می دارد:پیشنهاد مدیریت هتل نیکان بافق از سوی آقاي نبیل مدیر عامل باغ مشیر الممالک یزد صورت گرفت.

نظری با اشاره به اینکه آشنایی با بافق نداشتم تصریح می کند:برای آوردن تور فقط تا کویر صادق آباد سفر کرده بودم.

مدیریت هتل نیکان با بیان اینکه بافق شهرستانی دنج و بکر است خاطر نشان می کند:با قبول سمت مدیریت در این هتل از سال 94 سختی و دوری از خانواده را به جان خریدیم تا بتوانیم برای بافق و نام آن کاری مثمر ثمر انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه هتل نیکان در حال حاضر45 نفر نیرو دارد می گوید: دستمزد و حقوق آنان توسط هتل نیکان پرداخت می شود.

نظری می افزاید:ماهیانه بین 1میلیون 500 تا 1 میلیون 700 هر نفر حقوق دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه از سال ۹۴ طرح بازدید تور از بافق راه اندازی شد می افزاید:سال ۹۴ هفتصد و هفتاد نفر مسافر ایرانی، 4 گروه خارجی از آلمان و فرانسه بودن و سال ۹۵ بیست و پنج گروه خارجی و بالغ برهزار نفر تور ايراني اسکان آنان در هتل نیکان انجام شده است .

مدیر هتل نیکان  با اشاره به اینکه در سالجاری از فروردين تا خرداد حدود ٢٠٠ نفر مسافر خارجي از آلمان ،فرانسه وچين داشته ايم و ازشهریورماه تا عید سال آینده سفر تورها به بافق بسته شده است تصریح می کند: شهريورماه 80 نفر توریست ایرانی از تهران از تاریخ  22 شهریور، تورهای خارجی فرانسوی به تعداد ۲۵ نفر بحث رزرو هتل انجام شده است.

نظری همچنین از جذب 20 لیدر یزد و تهران خبر می دهد و یادآور می‌شود :با توجه به کویر بافق و همچنین وجود هتل 4 ستاره شیک برای جذب گردشگر بسیار موثر است.

 وی ضمن تشکر از آقای نبیل مدیر پیمانکار هتل نیکان تصریح می کند: وی خیلی نقش مهمی در جذب نظر رییس آژانس های خارجی برای جذب گردشگر در بافق ایفا کرده است.

نظری همچنین از همکاری دو کمپ کویری با هتل تقدیر می کند و می افزاید: از دیگر فعالیت ها این هتل تامین غذا کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی است.

مدیر هتل نیکان از تخفیف 40 درصدي برای کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی در برگزاری مراسم عروسی ها خبر می دهد و می گوید: در راستای ترویج ازدواج آسان 80 درصد تخفیف ورودی در نظر گرفته شد.

 وی در پاسخ به اینکه تلخ ترین و شیرین ترین خاطره شما از زمان حضور در بافق چیست خاطر نشان می کند: شوهرم پس از مدتی اقامت در بافق به یزد رفت و شرایط زندگی برایم سخت و دشوار شد و خاطره خوب جذب تورهای خارجی و جلب نظر آژانس های مسافرتی خاطره شیرین فعالیت در هتل است.

نظری در ادامه به معرفی هتل می پردازد و اظهار می دارد: هتل نیکان دارای 51 اتاق دو نفره، 12 سوئیت و 2  رویال که در مجموع  دارای 65 اتاق است.

هتل همچنین از  سالن همایش، سالن برگزاری جشن تالار زنانه مردانه، رستوران ،سالن صبحانه ،کافی شاپ  بام هتل نیکان برخوردار می باشد.

وی بیان کرد: آرزوی قلبی من رشد گردشگری بافق است، اميدواریم بتوانيم نقش كوچكي در رشد گردشگري بافق داشته باشيم.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده