رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۳۵۲۲۹
  • چاپ خبر : ضارب دانش آموز بافقي تحويل مراجع قضايي شد
فرمانده نیروی انتظامی بافق:

ضارب دانش آموز بافقي تحويل مراجع قضايي شد

به گزارش آفتاب بافق؛دانش آموز بافقی مورد ضرب و شتم یک فرد عقب مانده ذهنی در مدرسه شهید حسن دهستانی قرارگرفت. سرهنگ محمد کمالی گفت: حادثه رخ داده شده توسط فردی که دچار اختلال روانی بوده و با تماس مسئولان آموزشگاه پلیس در اسرع وفت وارد عملیات شده و فرد خاطی دستگیر و بالطبع به […]

به گزارش آفتاب بافق؛دانش آموز بافقی مورد ضرب و شتم یک فرد عقب مانده ذهنی در مدرسه شهید حسن دهستانی قرارگرفت.

سرهنگ محمد کمالی گفت: حادثه رخ داده شده توسط فردی که دچار اختلال روانی بوده و با تماس مسئولان آموزشگاه پلیس در اسرع وفت وارد عملیات شده و فرد خاطی دستگیر و بالطبع به مراجع قضایی تحویل و خسارت از طرفین والدین اخذ و فرد جهت نگهداری به مراکز مورد نظر فرستاده خواهد شد.

گفته می شود مدیر مدرسه شهید دهستانی روز قبل از سمت خود استعفا کرده و این آموزشگاه شلوغ ترین مدرسه بافق است .

علي اکبر نقش باف  پدر دانش آموز بافقی گفت: فرزندم محمد هادی نقش باف 10ساله کلاس پنجم در مدرسه شهید حسن دهستانی تحصیل می کند.

نقش باف افزود:  ظهر روز یکشنبه دوم مهر به من اطلاع دادند شخصی به نام ، منصوری حدود 30ساله ، با ورود به مدرسه شهید دهستانی به دانش آموزانی که در صف آبخوری بودند حمله می کند.

وی گفت: به گفته شاهدان فزرندم نفر آخر صف آبخوری در انتظار رسیدن نوبت بوده که این شخص از پشت بر روی سرش نفت می ریزد و پس از حلق آویز با دانش آموز محمد هادی را کتک می زند و او را به دیوار می کوبد .

پدر دانش آموز افزود: فرزندم از ناحیه سر و بینی آسیب دیده و دچار شکستگی شده است و خونروزی بینی او قطع نمی شود.

نقش باف گفت: پس از ضرب و شتم یکی از مسئولان مدرسه آقای حسینی از داخل دفتر این اتفاق را می بیند و به داخل حیاط مدرسه می آید و فزرندم را به داخل دفتر می برند و متاسفانه با موتور به بیمارستان می رسانند.

وی بیان داشت : با مراجعه به پاسگاه برای شکایت به وی اعلام شده چون فرد ضارب معلول ذهنی است نمی توان شکایت کرد ولی از پدر وی و مدرسه شکایت کرده است.

پدر دانش آموز همچنین گفت : در حال حاضر فزرندم در بیمارستان مرتاض یزد بستری و روانه اتاق عمل شده است.

ارسال دیدگاه


3 دیدگاه برای “ضارب دانش آموز بافقي تحويل مراجع قضايي شد”

  • باسلام و خسته نباشید لطفا در صدق اخبار نشر شده دقت بیشتری بفرمایید.

  • خوب واقعا مدارس باید نگهبان داشته باشه درب مدرسه که کلا اکثر مدارس نداره حتی دخترونه !!!تمام اداره جات دولتی نگهبانی و سرایدار داره الا مدرسه هامون که چنین مکان مهمی هست و فرزندانمون که پاره تنمون هستن نصف عمرشون رو تو مدرسه میگذرونن و رفت و آمد باید کنترل بشه.واقعا جای تاسف داره!

    • سلام
      برادر عزیز و خواهر گرامی / خانه از پای بست ویران است . این مدرسه با قزیب به 400 نفر دانش آموز فقط یک مستخدم دارد . نظافت 3000 متر مربع . نظافت دستشویی ها پذیرایی از معلمان . آب دادن باغچه ها / یک نفر با یک میلیون تومان

ارسال دیدگاه

error: متن حفاظت شده