رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر : ۳۵۵۴
  • چاپ خبر : شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر بافق تشکیل جلسه داد

شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر بافق تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛معاون فرماندار بافق در این نشست مهمترین راه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد را عزم و اراده ملی، همکاری و همدلی همه جانبه دستگاهها و آگاه سازی تمامی اقشار جامعه عنوان کرد. "محمد علی طالعی"همچنین خواستار همکاری تمام ارگان های زیربط در رابطه با  آموزش برای جلوگیری از این معضل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛معاون فرماندار بافق در این نشست مهمترین راه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد را عزم و اراده ملی، همکاری و همدلی همه جانبه دستگاهها و آگاه سازی تمامی اقشار جامعه عنوان کرد.
"محمد علی طالعی"همچنین خواستار همکاری تمام ارگان های زیربط در رابطه با  آموزش برای جلوگیری از این معضل خطرناک اجتماعی شد.
کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش ارگان های مرتبط با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: فعاليت ها و اقدامات انجام شده شهرستان بافق در برگزاری برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر این شهرستان را مناسب ارزیابی کرد.
"محسن دادرس"  در ادامه با تاکید بر اینکه مواد مخدر بویژه مخدر های صنعتی مانند یک ماشین قاتل عمل می کنند و ما بايد آمادگي لازم براي پيشگيري از اين معضل داشته باشيم افزود: مخدرها همواره در حال گسترش و تغییر شکل می باشد و باید با آمادگی هر چه بیشتر بصورت متداوم با این پدیده شوم اجتماعی مبارزه کنیم.
در ادامه هرکدام از اعضاء به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط دستگاههای مربوطه پرداختند و بر روی آسیب شناسی اعتیاد و عملیاتی کردن طرح های مصوب شده تاکید کردند.

 

New0027 New0029 New0028
 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده