رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  • کد خبر : ۳۶۱۵۶
  • چاپ خبر : شبکه های اجتماعی کمین گاه افراد سودجو
ستوان یکم زمانی:

شبکه های اجتماعی کمین گاه افراد سودجو

ستوان یکم زمانی در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه فردوس گفت: در استفاده از فضاهای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی مواظب افراد سودجو باشید تا در دام های شوم آن ها گرفتار نشوید. به گزارش آفتاب بافق، ستوان یکم حمید رضا زمانی صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضوردر جمع دانش آموزان دبیرستان […]

ستوان یکم زمانی در جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه فردوس گفت: در استفاده از فضاهای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی مواظب افراد سودجو باشید تا در دام های شوم آن ها گرفتار نشوید.
به گزارش آفتاب بافق، ستوان یکم حمید رضا زمانی صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضوردر جمع دانش آموزان دبیرستان نمونه فردوس بافق درباره ارتقای سطح آگاهی آن ها نسبت به مسائل روز مطالبی را بیان کرد.
در ابتدا زمانی در سخنان خود بر حفظ و پاسداری از خون مطهر شهدا و رعایت حجاب و اخلاق اسلامی تاکید کرد و گفت: راه امام و شهدا تنها رمز پیروزی ما در مقابل دشمنان است.
وی در ادامه سخنان خود به خطرات فضاهای مجازی به خصوص شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: فضای مجازی موجب بالا رفتن آمار جرم و اعمال مجرمانه و تشدید آسیب های اجتماعی شده و ارزش های انسانی مانند اخلاق خانوادگی، حیا، حریم خصوصی، آموزهای سنتی و آداب و رسوم فرهنگی را مورد تاخت و تاز قرار داده است که نتیجه ی این تهاجم، درگیر نمودن نهاد خانواده با چالش های و تهدیدات جدی و کم رنگ شدن بسیاری از «ارزش های اجتماعی» برای افراد است.
زمانی به دانش آموزان هشدار داد تا مواظب افراد سودجو باشند که در دام های شوم آن ها گرفتار نشوند. وی بر مراقبت در رفتارهای اجتماعی تاکید کرد و رفتار با وقار و مودبانه و سنگین در اجتماع توسط جوانان را خواستار شد.
زمانی در پایان سخنان خود درباره یکی از مکان هایی که ممکن است موجب مزاحمت برای دختران باشد را مسیر خانه تا مدرسه ذکر کرد و از دانش آموزان خواست در صورت رو به رو شدن با مزاحمین سریعاً به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

 

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده