رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • کد خبر : ۳۶۴۳۵
  • چاپ خبر : قدردانی با عشق به زبان ساده کودکی

قدردانی با عشق به زبان ساده کودکی

فرمانده نیروی انتظامی بافق در جمع نونهالان مهد دردانه گفت: همدلی با دردانه ها یعنی قدم گذاشتن به دنیای کودکی و لذت بردن از دقایق، مردم موفق امروز ، کودکان جسور ديروز بوده اند. به گزارش آفتاب بافق، در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، جمعی از نونهالان مهدهای کودک دردانه و پیش دبستانی یگانه […]

فرمانده نیروی انتظامی بافق در جمع نونهالان مهد دردانه گفت: همدلی با دردانه ها یعنی قدم گذاشتن به دنیای کودکی و لذت بردن از دقایق، مردم موفق امروز ، کودکان جسور ديروز بوده اند.

به گزارش آفتاب بافق، در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، جمعی از نونهالان مهدهای کودک دردانه و پیش دبستانی یگانه به اتفاق مربیان خود با در دست داشتن شاخه های گل با حضور در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی بافق، پلیس را به گرمی در آغوش گرفتند و از خدمات آنان در راستای برقراری امنیت در جامعه  با زبان شیرین و ساده کودکانه خود قدردانی کردند.

سرهنگ کمالی فرمانده نیروی انتظامی با ابراز خرسندی از حضور در جمع این فرشته های زمینی،گفت: همدلی با دردانه ها یعنی قدم گذاشتن به دنیای کودکی و لذت بردن از دقایق، مردم موفق امروز ، کودکان جسور ديروز بوده اند.

وی افزود: با سرمایه‌گذاری در بخش کودکان و نوجوانان یقیناً سلامت و امنیت جامعه تضمین و تأمین خواهد شد.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده