رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  • کد خبر : ۳۶۵۲۰
  • چاپ خبر : حضور 3 ساعته منتخبین مردم در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

حضور 3 ساعته منتخبین مردم در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

به منظور برقراری ارتباط موثرتر و هماهنگی در مسائل اجرایی، اعضای شورای شهر بافق در دانشگاه آزاد اسلامی بافق، حضور یافتند. به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای شهر بافق،در نشستی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، از نزدیک با برنامه ها و مسائل دانشگاه آشنا شدند. در این دیدار، پس از ادای احترام به شهدای گمنام […]

به منظور برقراری ارتباط موثرتر و هماهنگی در مسائل اجرایی، اعضای شورای شهر بافق در دانشگاه آزاد اسلامی بافق، حضور یافتند.

به گزارش آفتاب بافق؛ اعضای شورای شهر بافق،در نشستی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، از نزدیک با برنامه ها و مسائل دانشگاه آشنا شدند.

در این دیدار، پس از ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه، دکترحسینعلی لازمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق، طی سخنانی ضمن تشکر از حضور شورای شهر در جمع دانشگاهیان، بر ضرورت ارتباط مستمر با همه مسئولان شهر برای حل مشکلات تاکید کرده و با بیان این نکته که دانشگاه آزاد اسلامی بافق در حال حاضر با داشتن اساتید و امکانات لازم، دارای پتانسیل های فراوان در زمینه های پژوهشی و کارهای تحقیقاتی هست،  خواهان توجه بیشتر به دانشگاه آزاد اسلامی و استفاده از تجربیات علمی این دانشگاه در زمینه فعالیت های شهری شد.

در این دیدار سید محمد باقی زاده رئیس شورای شهر بافق نیز ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در دانشگاه، آمادگی شورای شهر را برای کمک و مساعدت در رفع مشکلات، اعلام نمود و خواستار مشارکت فعال و پررنگ اساتید و دانشجویان در کارها و فعالیتهای عمرانی و هنری شهر شد.

در ادامه این نشست، سایر اعضای شورای شهر بافق نیز نظرات خود را در مورد وضعیت فعلی آموزش عالی در کشور و شهر بافق بیان کردند.

منتخبین مردم بافق در شورای اسلامی شهر، در پایان از مدرسه سما و مراکز تحقیقاتی دانشگاه دیدن کرده و از نزدیک با توانمندی های این واحد دانشگاهی، آشنا شدند.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده