رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • کد خبر : ۳۶۵۳۸
  • چاپ خبر : دیدار اعضای شورای شهر و شهردار بافق با فرمانده نیروی انتظامی

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار بافق با فرمانده نیروی انتظامی

به مناسبت هفته ناجا اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بافق با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش آفتاب بافق؛ در ابتداء سید محمد باقی زاده، رئیس شورای اسلامی شهر بافق با تبریک هفته ناجا،ضمن عذرخواهی در تاخیر این دیدار،علت را تداخل برنامه های هفته ناجا با برنامه ریزی شورا […]

به مناسبت هفته ناجا اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بافق با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش آفتاب بافق؛ در ابتداء سید محمد باقی زاده، رئیس شورای اسلامی شهر بافق با تبریک هفته ناجا،ضمن عذرخواهی در تاخیر این دیدار،علت را تداخل برنامه های هفته ناجا با برنامه ریزی شورا عنوان کرد.

وی از برقراری نظم و آرامش و اجرای بندهای صورتجلسه روزتاسوعا و عاشورا و همکاری هئیت های مذهبی با نیروی انتظامی قدردانی کرد.

باقی زاده در ادامه سخنان خود پیرامون حضور مهاجران و مشکلات زندگی و چگونگی حضور انان در شهرستان مطالبی را عنوان کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق در این دیدار صمیمانه  گفت: نیروی انتظامی بر خود می‌بالد که زیر چتر ولایت و رهبری مقتدر به مردم خدمات ارائه می‌دهد و خوشبختانه نیروی انتظامی امروز به لطف خدا عزتمندتر از هر روز دیگر است.

سرهنگ محمد کمالی  با بیان اینکه خوشبختانه تعامل و همدلی خوبی بین اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداری، نیروی انتظامی و دیگر ادارات و نهادهای سطح شهر وجود دارد افزود : شعار ما امنیت و آرامش به معنای واقعی در این شهرستان تحقق گرفت.اگر امروز امنیتی برقرار شده حاصل تعامل و همدلی است.

ارسال دیدگاه


error: متن حفاظت شده